Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy éljek teljes életet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljek teljes életet, ha úgy érzem, a legnagyobb vágyam elérhetetlen számomra?

Figyelt kérdés

Mindig azt éreztem a legfontosabbnak az életemben, hogy egy nap találjak egy olyan lányt, aki boldoggá tesz, aki kívül-belül tetszik, akibe igazán szerelmes lennék.

És nagyon félek, hogy ez sosem fog megtörténni. Nincs nagy társaságom, és annyira nem vagyok jóképű, hogy idegen csajoknál jó eséllyel próbálkozzak. Lennének lányok, akik járnának velem, de csak olyanok, akik nem vonzanak, azt pedig nagyobb időpazarlásnak érezném, mint egyedül lenni.

Viszont az idő csak telik, és bár még fiatal vagyok, nem tudom, valaha megtalálom-e, amire vágyom.

Nincsenek amúgy olyan hatalmas elvárásaim, de szerintem kapcsolatot kezdeni csak olyasvalakivel érdemes, akihez tényleg vonzódunk.


2013. márc. 1. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy találnál megoldást ha csak kifogást keresel.
2013. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nos ilyen full tuti személy nem létezik.Ember szállj le a földre és éld az életet!
2013. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Milyen full tuti személy?

"találjak egy olyan lányt, aki boldoggá tesz, aki kívül-belül tetszik, akibe igazán szerelmes lennék."


Ennyit írtam. Azt nem tudhatod, hogy ez számomra mit takar. Nekem nagyon sok lány tetszik egyébként.

2013. márc. 1. 13:00
 4/13 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy változtass, tegyél ellene!

Például szeretnél egy Ferrarit, nem jön össze ezért vagy azért, add lentebb az igényeid, és boldogabb lesz az életed egy öreg cabrióval!

2013. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne elérhetetlen? Ne gondolkozz negatívan, mert akkor tényleg nem jön össze a vágyad!

Egyébként én is hasonló helyzetben vagyok, de nem görcsölök ezen, majdcsak megtalálom az igazit (remélem..)

22L

2013. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de mikor először megláttam a párom, abban voltam biztos, hogy köztünk barátságbál több nem lesz.

Igazi barátság lett köztünk, de annyira egy húron pendültünk, hogy egy idő után már inkább volt férfi a szememben. Olyan értékeket képviselt, amit nagyon nehéz megtalálni egy emberben. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy beleszerettem és a külső tulajdonságai is valahogy előnyére változtak.


Ez az én történetem. Neked nem kell, hogy így legyen. De én azt mondom, nem tudhatod ki lesz életed párja.

2013. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne add fel a reményt.
2013. márc. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy ha én nem kellek egy nőnek, akihez én vonzódom, akkor inkább nem is barátkozom vele. Egyszerűen azért, mert volt, aki így húzott maga után évekig, és az egy szenvedés. Lehet hogy 10-ből 1 embernek pont bejön, de általánosságban nem. És az embert érzelmileg is tönkreteszi.
2013. márc. 1. 13:06
 9/13 anonim válasza:

Nem minden teljesül azonnal. Türelem és kitartás!

Ha nem vonzódsz hozzájuk, akkor mi van?? semmi... van ez így!!

Leírtad a megoldást:

"szerintem kapcsolatot kezdeni csak olyasvalakivel érdemes, akihez tényleg vonzódunk."

2013. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

9. vagyok a kulcsszó a kölcsönösség, ami egyoldalú az tényleg csak szenvedést okoz.

ha szabad kérdeznem hány éves vagy?

2013. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!