Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy éljek teljes életet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éljek teljes életet, ha úgy érzem, a legnagyobb vágyam elérhetetlen számomra?

Figyelt kérdés

Mindig azt éreztem a legfontosabbnak az életemben, hogy egy nap találjak egy olyan lányt, aki boldoggá tesz, aki kívül-belül tetszik, akibe igazán szerelmes lennék.

És nagyon félek, hogy ez sosem fog megtörténni. Nincs nagy társaságom, és annyira nem vagyok jóképű, hogy idegen csajoknál jó eséllyel próbálkozzak. Lennének lányok, akik járnának velem, de csak olyanok, akik nem vonzanak, azt pedig nagyobb időpazarlásnak érezném, mint egyedül lenni.

Viszont az idő csak telik, és bár még fiatal vagyok, nem tudom, valaha megtalálom-e, amire vágyom.

Nincsenek amúgy olyan hatalmas elvárásaim, de szerintem kapcsolatot kezdeni csak olyasvalakivel érdemes, akihez tényleg vonzódunk.


2013. márc. 1. 12:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
23
2013. márc. 1. 13:19
 12/13 anonim ***** válasza:

Vagyunk néhányan hasonló cipőben. Én lassan 22 éves leszek, nem volt még senkim, ugyanis csak olyasvalakivel tudok elképzelni egy kapcsolatot, akit tényleg nagyon szeretek és ő is viszontszeret. Nos, nagy szerelemre volt már példa, viszonzásra viszont még egyik sem került... Alapból pozitívan állok hozzá, de olykor el-elgondolkodom, másoknak vajon hogy sikerült, hogy a kiszemeltjük is éppen őhozzájuk vonzódik? Nekem még sosem alakult így :(

Időnként érzelmileg annyira padlóra tud vágni a helyzet...

Sosem külső alapján 'válogattam' (legyen ápolt, ennyi elég), sokkal inkább érdekelnek és vonzanak az emberek a belső tulajdonságaik alapján, talán ezért is nehezebb nekem, mert épp lelkiekben vágyom többre és másra mint az emberek általában. Ezért is elég kívülállónak érzem magamat ebben a világban, mikor azt látom és hallom hogy váltogatják az emberek a 'pasijukat', illetve 'csajukat'. Én A Páromat szeretném megtalálni.

21L

2013. márc. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

akkor tényleg fiatal vagy, előtted az egész élet.

Hidd el, hogy valakinek te is jó lehetsz, tudom nagyon nehéz.

2013. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!