Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdésem inkább pasikhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem inkább pasikhoz, férfiakhoz szól. Arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek van-e "elérhetetlen" nő, és, ha igen, milyen az?

Figyelt kérdés
Tegyük fel: ismersz egy gyönyörű, intelligens, okos, kedves nőt, akiről tudod, hogy rendszeresen sportol, tanul és mindig arra törekszik, hogy fejlessze magát. Bepróbálkozol nála vagy hagyod, mert "úgy is van barátja" vagy "biztos nem én kellenék neki". Persze ez önbizalom kérdése is.

2013. jan. 6. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nincs lehetetlen csak tehetetlen
2013. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozás nélkül nem derül ki,hogy elérhetetlen.

Az az elérhetetlen nő/csaj.Aki nem hagyja,hogy közel kerüljön hozzá egy pasi.Játssza a királykisasszonyt.Aztán otthon egyedül meg a szőke lovagról álmodozik

2013. jan. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
van ilyen nekem is...:S no de ameddig nem probálkozik az ember addig nem tudhatja hogy elérhetetlen-é:P
2013. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én csak az olyanoknál próbálkozom, akit elérhetetlennek érzem. Ha nem érzem annak, az azt jelenti, hogy nem is találom vonzónak.
2013. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem igazán hiszem hogy annyira önbizalom kérdése.


inkább az a kérdés, mennyire nyitott az ismerkedésre. számomra e-tipusú lányok van hogy szóba nem állnak velem, talán közben röhögnek magukban hogy miért is szólítottam meg. persze ha számára egy külsőleg mély benyomást kelltő pasi megy oda, azzal meg szóba áll.


Ha a nő ilyen, akkor meglátom a ronda arcát. szóval nem minden a külső. lehet akkor olyan jól nézett ki, hogy benne lettem volna akár a szexben is, de mihelyet egy ilyen tulajdonság kiderül, biztos hogynem lenne merevedésem egy ilyen nőre.


Ha szóba áll akkor meg attól függ, mennyire jövünk ki. De mondom 4 ilyen csaj volt eddig, ebből egyel tudtam beszélgetni. Volt olyan aki azt mondta dolga van, közbe nemvolt, sőt olyan is volt, aki szinte az arcomba röhögött.


Nem hiszem hogy egy 5-10 perces beszélgetés tökmind1 hogy kivel annyira nehéz.

2013. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 fospuska ***** válasza:
van-e...? azt szenvedtem sokáig. mostanra fordult a puska, most én vagyok elérhetetlen neki.:)
2013. jan. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Olyan nő nincs, aki mindenki számára elérhetetlen. Viszont minden nő elérhetetlen a nála rosszabbul kinéző férfiak számára.
2013. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ!! :)
2013. jan. 6. 16:26
 9/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az ilyennel tenyleg hiaba is probalkozol 1 a 100bol ha osszejon, viszont altalaban 10-20 ilyent ha ismersz max, tehat az eselyek ellened vannak sajna. Persze remenykedni es probalkozni lehet csak nincs sok ertelme.
2013. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

van ilyen nő...

pl: Jessica Alba

tuti elküldene

2013. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!