Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért " mindig " az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért " mindig " az elérhetetlen nőkre vágytok?

Figyelt kérdés

Sok éve kapcsolatban vagyok,de észrevettem,hogy ez sok pasit hidegen hagy és annál jobban hajtanak,minél jobban tiltakozom.

Ezzel akarnak bizonyítani maguknak,hogy megszerzik másét,így ők jobbak?Vagy mi ez?Én nem akarnám más párját elvenni,ezzel nem bizonyítanék magamnak semmit.

Ilyenkor valóban vonzóbbnak látjátok a nőt vagy tényleg csak az egótok miatt van?


2012. aug. 28. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Álomkép

Ez normális emberi gondolkodás,mindig az kell,ami nem lehet a tied.

Azonban nálam ez nem a foglalt lányokban teljesül ki..

2012. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Béca ***** válasza:
Én biztos nem hajtanék más nőjére. Szerintem, ha egy nő szereti a pasiját akkor biztos nem fogja otthagyni senki kedvéért.
2012. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mókusgyilkos ***** válasza:
ha meg nem szereti akkor nem is kell annyira hajtani érte :P
2012. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, én se értem.

Bárkinek mondom, hogy van barátom és szeretem, a legtöbben úgy veszik, mintha ez semmit se számítana.

Érdekes világban élünk...

2012. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a csajokkal is így van. Amikor van barátnőm, sokkal többen jönnek oda hozzám (!) vagy próbálnak flörtölni. Egyszer olvastam egy cikket arról, hogy ez azért van, mert ilyenkor látják, hogy az adott pasi/csaj tényleg értékes, mert ugye foglalt, tehát valakinek kell.


A másik fele az, hogy szeretünk "vadászni" és valakit elhódítani a pasijától hiába nem szép dolog, de elég jó kihívás.

2012. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. aug. 29. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!