Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony fiúk, hogy bírjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony fiúk, hogy bírjátok elfogadni, hogy nem kelletek egy lánynak sem csak, mert nem vagytok magasak?

Figyelt kérdés

Én alacsony vagyok és hiába edzem itthon, még vékony, szálkás alkatú is. 165cm és 52kg. Jobb formámban voltam 55kg, de akkor még volt pénzem tömegnövelőre és úgy edzettem.

Olvastam valami kutatást, hogy a lányok számára a férfi 180cm-től kezdődik, még az alacsonyaknak is inkább ilyen magas vagy még magasabb pasi kell én ezt tapasztalom. Úgy nézenk rám, mint egy senkire, csak, mert nem vagyok magas, izmos és jóképű. :(



2012. aug. 23. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos, hogy azért nem kellesz a lányoknak mert alacsony vagy, hanem mert nem vagy jóképű...mint ahogy te írtad

de egy alacsony nem jóképű srác is lehet vonzó, ha jól tudja előadni magát és van stílusa (nem erőltetett stílus)

2012. aug. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem minden lány a magas fiúkat szereti.. Ha valakinek tényleg megtetszel, nem fog számítani milyen magas vagy.
2012. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok de azért mert egy fiú egy magas velem vagy pár centivel több(én 159 cm vagyok) még attól járnék vele ha beleszeretnék.

Ne szomorkodj, csak lesz valakid :)

2012. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én csak szeretnék olyan lányt találni, aki a külsőm ellenére is adna esélyt nekem. Elegem van a sok-sok elutasításból és, hogy úgy néznek rám, mint egy szörnyre. Tetszettem már arcra néhány lánynak, de ők ritkák és nagyon távol élnek tőlem. A többség szeirntem rondának tarthat.
2012. aug. 23. 12:04
 5/11 anonim ***** válasza:
te bolond vagy. Miért gondolod, hogy nem kellesz senkinek? Már megkérdeztél minden lányt? És az alacsony lányok?? Nálunk kellene próbálkozni.
2012. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Már kíváncsi vagyok rád.

Küldesz priviben képet?

2012. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2012. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem te sírtál múltkor is egy pont ugyanilyen kérdéssel?
2012. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Azért van benne egy kis logika is, mert természetesen a nők nagy része nem akar alacsonyabb férfit. Én nagyon magas nő vagyok és sosem jártam volna alacsonyabb fiúval, nem azért mert kevesebbet ér, hanem mert nekem az nem jó, ha nem lehetek mellette a "törékeny nő", hanem én vagyok a debella a cingár pasi mellett. Persze így én is mondhatom, így sokkal kisebb esélyem volt kapcsolatra, mert a fiúk kb 60%-a élből kiesett.
2012. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem azért nem kellesz, mert alacsony vagy, hanem mert egyrészt olyan lányoknál erőlteted magad, akik a magasakra buknak és nem fogadod el. Tovább kell lépni és keresni mást. Én 171 vagyok és megkaptam már párszor, hogy nem tudja felvenni a magassarkúját. Gondolom azt képzelte majd még bocsánatot kérek, hogy nem nőttem magasabbra. Csak annyit válaszoltam, akkor keress olyat aki mellé fel tudod venni és otthagytam. Majd még erőlködök egy olyan lánnyal, akinek ez a legnagyobb gondja. Légy magabiztos, határozott és tudd, értékes vagy, ne légy megalkuvó.

28F

2012. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!