Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért van az, hogy facebookon 3-4-5 nappal később válaszoltok minden üzenetre, még akkor is ha mobilon folyton elérhetőek vagytok?

Figyelt kérdés
Ez a szitu általában akkor van ha mondjuk megismerek valakit futólag, pl. ismerős ismerősét. Rövid beszélgetés de semmi komoly, aztán felveszem facebookon, és vagy azért írok neki mert meg akarom ismerni komolyabban vagy akár tökmásért, lényegtelen. Értem én, hogy a nők bonyolultak :) de azért valami logikus válasz van erre?
2012. aug. 19. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
EGO növelés,a végén meg ráébrednek,hogy akikkel eddig voltak csak csak paplannak használták őket.
2012. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

telefonról megnézem, de utálok rajta pötyögni

gépen válaszolok mindig

vagy pedig addig gyűjtöm magamban, hogy mit írjak vissza

2012. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Lehet nem jössz be nekik, elküldeni meg nem akarnak.
2012. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nacui ***** válasza:
88%

Esetleg az, hogy nem nézi az üzeneteit. Nekem is van, hogy automatikusan be van jelentkezve face, de én nem nyitom meg a böngészőt, így mások úgy látják, hogy fent vagyok. Am a legtöbb lány akkor válaszol direkt későn, hogy ezzel jelezze nagyon nem érdekled, de akinek esze van ink elsőre válaszol.

16/L

2012. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Nálam ez hetekre szokott elhúzódni, de megtörtént már, hogy egy hónap múlva írtam vissza valakinek. Nekem ez rossz tulajdonságom, hogy halogatom mindig a dolgokat, illetve nem vagyok valami facebook függő, nem is nagyon szeretem...Ezek mellett közrejátszik, amit az előttem válaszoló is írt, hogy addig "gyűjtöm" dolgokat, megfontolom, hogy pontosan mit is írok az illetőnek, meg ilyenek.21/L
2012. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Én férfiként is így csinálom. Később válaszolok, pedig az értesítésben hamarabb elolvasom. Én akkor írok vissza, ha olyanom van, azért nem írok, hogy valamit válaszoljak. Persze sok csaj van, aki azért válaszol később, mert így tudatosítják, hogy ők uralják a beszélgetést, így tartanak távolságot. Tudom, mert én is ezt szoktam.

Ha téged zavar, hogy később válaszol mondjuk két nappal, legközelebb három-négy napig ne válaszolj. Ne kérj bocsánatot, ne kezdj magyarázkodni miért nem válaszoltál, csak írd, amit gondolsz.

Ha elkezdesz egy lánynak hisztizni, hogy miért nem válaszolt azonnal, csak azt éred el, hogy egy olyan embernek fog látni, akinek semmi dolga egész nap, csak az ő válaszát várni. Szóval leírod magad.

28F

2012. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó, arra már néhány üzenet után rájövök hogy nem érdeklem őket, de könyörgöm, akkor ne kérdezzenek vissza, hanem már az első üzenetben egyértelműsítsék hogy nem érdeklem őket. Néha hihetetlen, hogy a nők mennyire kerülik a még a legkíméletesebb elutasítást is.
2012. aug. 20. 10:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, ti, pasik is folyton ezt csináljátok!
2012. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!