Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 nappal ezelőtt dobott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petra199 kérdése:

2 nappal ezelőtt dobott a barátom nagyon sok idő után mert azt mondta már kiszeretett belőlem. Ez nekem nagyon fájt. De úgy látom őt ez egyáltalán nem érdekli. Szerintetek aki közeledik közeledjek én is hozzá?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:

"Szerintetek aki közeledik közeledjek én is hozzá"


Még szép , hogy !

Az exed meg egy mocskos állat.

2012. ápr. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazad van 1 év után "hűlt ki nála a szerelem" és még ő mondja hogy lehordom mindennek,közben egy szót sem szólok undorító patkány.
2012. ápr. 13. 16:09
 3/10 anonim ***** válasza:

Először is, egy év nem "nagyon sok idő", maximum a tizenéveseknél.

Másodszor: miért lenne patkány, ha szakított veled? Inkább csalt volna meg vagy tettette volna, hogy még mindig szeret?

2012. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak tudod húzta az időt,és ha én nem foglalkozok vele akkor ő minek mond másoknak olyat hogy én le fogom hordani mindennek ??? érdekes amikor egy szót sem szólok róla,ez a vicc.
2012. ápr. 13. 16:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Felejtsd el a rohádékot!

Sok szerencsét és kitartást kívánok!

2012. ápr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ! El fogom felejteni:) Sokkal jobban fogom magam érezni mint azelőtt és köszönöm!!!
2012. ápr. 13. 16:24
 7/10 anonim ***** válasza:
segitsek benne? :)
2012. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
segíthetsz:)
2012. ápr. 13. 16:37
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz vele!!! vannak ilyenek...gondolkodj el egy kicsit azon hogy milyen volt vele és hogy mit vársz el igazán egy pasitól! és utána lépj tovább!:)))
2012. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igazad van! túl kell lépnem akármennyire is nehéz:)) majd lesz olyan aki igazán tisztelni fog,és meg becsülni mennyire szeretem !!
2012. ápr. 14. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!