Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdésem inkább pasikhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem inkább pasikhoz, férfiakhoz szól. Arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek van-e "elérhetetlen" nő, és, ha igen, milyen az?

Figyelt kérdés
Tegyük fel: ismersz egy gyönyörű, intelligens, okos, kedves nőt, akiről tudod, hogy rendszeresen sportol, tanul és mindig arra törekszik, hogy fejlessze magát. Bepróbálkozol nála vagy hagyod, mert "úgy is van barátja" vagy "biztos nem én kellenék neki". Persze ez önbizalom kérdése is.

2013. jan. 6. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek 1-2 ilyen "tökéletes" lányt, látásból pedig jópárat, ha ezt lehet ismeretségnek mondani. Egyenlőre nem érzem azt, hogy lenne esélyem egy ilyen lánynál, így most biztosan nem próbálnék szerencsét. Szerintem elég sokan vannak így, hogy félnek és pont itt szúrják el! A szép és okos nő is csak nő, ugyanúgy vannak igényei, csak magasabbak, így neki is szüksége van férfire. Ha senki sem mer odamenni hozzá akkor értelemszerűen aki megpróbálja elcsábítani annak nagyobb az esélye.
2013. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én ismerek tökéletes lányokat (számomra) az egyiket miközben megismertem aközben szerettem bele és mivel annyira zárkózott, hogy én voltam az első srác az életében akinek sikerült megnyitnia (úgy éreztem király vagyok)... jártam is vele egy darabig... szóval szerintem olyan lány nincs akit nem lehet meghódítani szerintem olyan van


akit nem érdemes (mert túl strapás és nem kapsz annyit amennyit belefektetsz)


és akit nem szabad, aki TABU (hiába tökéletes nyitott és talán tetszel is neki, mondjuk az egyik legjobb barátod szerelmes belé vagy xy volt barátnője vagy akármi)

2013. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Minden nő kapható valakinek, max. nem te vagy az.
2013. jan. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!