Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LEÉGTEM? , Pizzáztunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LEÉGTEM? , Pizzáztunk a barátommal és fingottam egyet és mindeki röhögött.

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 14:38
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
66%

Emésztés közben képződik a (bél)gáz, valahol ki kell jönnie... Ez teljesen természetes, nem tudom, miért van úgy oda mindenki. Nincs olyan ember, aki nem szokott fingani. Sőt, én hallottam, hogy legalább tízszer fingik egy ember egy nap, úgyhogy aki azt állítja, hogy nem szokott, kamuzik.

Én is fingottam már el magamat - az egész osztály előtt -, a legtöbben röhögtek, de nem csináltak belőle ügyet. Csak egy gyerek volt, aki megemlítette a szünetben, de amúgy soha nem b*sztattak vele.

2010. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
mi lett azóta?
2010. aug. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Már túltetük rajta magunkat.Azóta odafigyelek ,hogy ne történjen ,,baleset".
2010. aug. 6. 13:13
 34/35 anonim válasza:
0%

bírtam volna felálltál volna az asztalra letolod a gatyád és ráfingottál volna a pizzára utána meg ki kép pizzááááát ingyen sonkás-gombás-(fingos) pizzaaaaaaaaaa ki kééééér pizzaaaaaaaa :"D

azt a barátod fejét is lefingottad vna eszi a pizzát oda teszed a p*csád a fejéhez ő kérdezi megilletődve mit csinálsz??? naaaah hagyd abbaaa!!! brrrrrrrr fiiiiiiing xDDDDD

2012. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
32%
előzőőő vok első mondat ki kér*
2012. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!