Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LEÉGTEM? , Pizzáztunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LEÉGTEM? , Pizzáztunk a barátommal és fingottam egyet és mindeki röhögött.

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 14:38
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
49%

Huh, szerintem nagyon égő :(

Én soha nem tudnék a szemükbe nézni :(

Számomra ez tabu.. :(

2009. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez poén inkább, egy jót kellett volna röhögnöd rajt.


Nálunk a kocsiban szoktak sunyiban befingani, és soha nincs meg a gazdája, de mindig jót röhögünk rajt. :D

2009. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

ezez:D 15:31 :D nálunk is ez van :D:D:D:D

poént poént :)

2009. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
74%

Uhhhh hát ez tényleg nagyon odaba*sz:))))

Én is elültem volna akár mekkora haverok vagyunk, most nehogy már ezért szagoljam a szarszagot:D

2009. szept. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyobb körben kicsit erősebb a szociális nyomás az emberen, de szerintem legkevésbé az kéne h aggasszon h a barátod mit gondol, mert szerintem magában csak jót röhögött. A lotyó barátnőd meg lehetett volna kicsit tapintatosabb is minthogy felűnően elhúz mellőled, ezért jár neki is egy alapos kicseszés tőled.

A dologról meg annyit h ha már nem tudtad bent tartani na bumm, ezért nem szabadna senkinek bűntudatot érezni, max ha liftben és zárt kocsiban történik direkt.

2009. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
az jobb, amikor barátod, meg a baráti kör előtt égsz be ilyennel. Múltkor barátnőm anyjával, meg 2 öccsével voltunk kocsival, megálltunk tankolni. Direkt kiszálltam, mondtam barátnőmnek h elintézem kint, mert muszáj kiereszteni. Hátramentem a kocsihoz, jó, elvégeztem, meglegyeztem hogy ki is szálljon. Közbe az anyja beszállt a kocsiba, beszállok én is, épp indulnánk, és a kocsiban érződött. De jó sokáig, és mindenki fújjogott :D És tényleg nagyon büdös volt :D De végülis poént csináltunk belőle, de még így is égő volt. Baráti körben ennyire nem gáz, hidd el. Előfordult már velem is, sőt barátnőmmel is.
2009. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az az égő és gyerekes viselkedés, ha valaki úgy viselkedik, ahogy a barátnőd tette. Vagy mint itt az egyik válaszoló, aki szerint ez tabu téma.

Ez az emberi test működéséhez tartozik és nem hiszem, hogy van ember, aki még sosem fingott :P

Szóval az az ember ciki, aki ezt annak találja és aki emiatt nem barátkozik Veled, az nem normális.

2009. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
91%
meséld el részletesen :D
2009. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki,a barátnöm is fingott már előttem véletlenül és én jót nevettem rajta.Nincs ezzel semmi baj,hisz ez is az életünk része.Aki meg undorodik tőle az nőjön fel.
2009. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
42%
poént kell csinállni belőle mint mindenböl dagiságbol stb
2009. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!