Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LEÉGTEM? , Pizzáztunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LEÉGTEM? , Pizzáztunk a barátommal és fingottam egyet és mindeki röhögött.

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 14:38
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
MSNre is égek felmenni.Pedig minden jó volt aztán most minden rossz.
2009. szept. 18. 20:08
 22/35 anonim ***** válasza:
31%

Hát én elsüllyedtem volna szégyenembe.:S

Mért nem próbáltad meg visszatartani??

Ezek után nagyon ciki lenne nekem a barátaim szemébe nézni...

2009. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tesi órán volt ilyen élményem, fekvőtámaszt csináltunk, és hát nagyon megerőltető vlt és mindenelőjel nélkül kijött. pont a fiúk hallottákk meg, kérdezték én voltam és nevetbe bólogattam. Persze aztán égett a fejem, de ők nem foglalkoztak vele. Ha megértők a barátaid akkor nem kell szégyellned magad. Velük is elő fordulhat. Szerintem elég vicces dolog:)bocsi. Remélem azóta már szemükbe mersz nézni.
2009. okt. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Igen azóta kibékültünk és jobban vigyázok.
2009. okt. 17. 09:21
 25/35 anonim válasza:
0%

Normális férfiak egymásközt verseny finganak/böfögnek. Hogy nő esetében ez mien, na azt nemtom, a lányok nem finganak és nem szarnak.


20/f

2009. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:

A fekvőtámaszosnak mondom hogy a legtöbb férfi teljesen normálisnak tartja ha valaki fingik/böfög. Sokan még a turha felszedését is.

(az utolsó 20/f es kommentelő)

2009. dec. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
81%

én 15 éves srác vagyok és nyáron a strandon odébbültem pipázás közben és véletlenül akkorát fingottam hogy remegett a föld XD egésznap fájt a hasam és nemtudtam visszatartani és kicsúszott, volt ott velem egykorú 3 srác meg 4 láncs de röhögtünk egyet és annyi.


ha ezért nem állnak veled szóba az szánalmas..


én gépész-infós középsuliba járok és itt nincs csaj és pl infóórán a tanártól 2 mre ülök és mindig versenytfingunk haverommal és ráfogjuk egy 3. gyerekre xD


meg könyvtárba filmetnéztünk és haverom fingott egyet, jó halkat de komolyan mondom azthittem hányok XD nő kérdezte mér röhögünk és aztmondtuk azért mert fingszag van.


aztán mondta a nő a gyereknek hogy: melyik a fingós? meghogy : na gyere iode büdöske :DDD

2009. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem igaz a kérdés :D LEÉGTEM? , Pizzáztunk a barátommal és fingottam egyet és mindeki röhögött. ÉS valamelyik kommentbe azt írta, hogy baráti körbe ment el...;):S
2010. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
A barátommal és más barátainkkal együtt.Istenem valamit rosszul írok le és egyeseek rögtön belekötnek.
2010. márc. 2. 15:50
 30/35 anonim ***** válasza:
73%
Legalább megkérdezhetted volna azt a barátnődtől, nem fázott-e meg, mert furán hangzik, ahogy a levegőt veszi. :D
2010. jún. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!