Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a következő lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már vagy 3-4 hónapja ismerkedek a neten (konkrétan a facebookon ismerősök vagyunk). Sokat beszélgetünk, bár nem minden nap, de heti 2-3x tuti és nem csak egy-két óra hosszákat hanem többet. Szóval eléggé megértjük egymást. Kb. egy hónapja megkérdeztem, hogy nem-e lenne kedve találkozni, és azt mondta hogy jó lenne. Mondtam neki egy időpontot de sajnos akkor elfoglalt volt. Most megint lesz egy olyan lehetőségem, hogy feljutok Pestre (vidéki vagyok) és közöltem vele a dolgot. Azt mondta, hogy messze van még neki - az adott időpont - de majd megpróbálja úgy csinálni hogy jó legyen (mármint a melót, a sulit, stb.). Már nem beszéltünk több mint egy hete, és egy hét múlva lenne az a bizonyos időpont. Nem akarok ráírni, mert az előző 3-4 beszélgetéskor is én írtam rá, és néha cikinek érzem, vagy éppen zaklatásnak. Viszonylag többször is fenn van a facebook chaten, nem csak este, de mégsem ír. Akkor lehet, hogy leakar koptatni ezzel, hogy nem ír? Próbára szeretném tenni, hogy vajon emlékszik-e mit beszéltünk meg, vagy hogy egyáltalán számítok-e neki valamit. De sajnos eddig nem az jött le hogy "hiányoznék" neki. Mivel már több mint egy hete nem írt.

Mi a véleményetek erről az egészről? Lehet, hogy elfoglalt vagy ez csak kifogás? Mit lépjek? Egyáltalán nekem kellene lépni?

Előre is köszönöm az építő válaszokat.


2013. márc. 26. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd. Ha egy pasi akar valamit, akkor tesz érte, főleg, ha részedről is látható a szimpátia.
2013. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyértelműen az ő részéről is megvan a szimpátia. Csak mégis furcsa ez az egész.
2013. márc. 26. 17:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Most miadtad leesett a telom na mind egy :D :D szerintem írj ra mert jól esik a fiuknak ha rairnak ne erezd cikinek irj csak ra hogy akkor sikerult mindent ugy osszehozni hogy jo legyen nektek !? Bocsi az ekezethianya miadt :)
2013. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért miattam? :D
2013. márc. 26. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak mert meggondoltam magam hogy irok ra vlaszt aztan azert :D :D
2013. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a csudába. Ha esetleg mégis kérdi, hogy miért nem írtál, mondd meg, hogy nem akartál a szavába vágni.
2013. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!