Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy megtudjam én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megtudjam én is tetszek neki és ha igen mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel páréve ismerkedtünk, de nagyon nem volt semmi csak testi vonzalom. Most viszont elkezdtünk megint beszélgetni facen és megismertük egymás belső értékeit, de elköltözött és nagy a távolság, ő bejön nekem és szerintem én is neki. Mit kéne tennem?
2013. márc. 12. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Körülmények? Suliba jártok vagy dolgoztok? Mennyire van messze? Szüleitek mennyire rugalmasak pl: ott alvás, együtt szünetezés, szb..?
2013. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő egyetemista én munkára várok, hogy értesítsenek :) a szülők nem szolnak már bele végül is már nekünk kéne annak lenni. Az a baj ha dolgozni fogok csak hétvégente tudnék el menni hozzá és ő is hozzám az Egyetem miatt.
2013. márc. 12. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:
és felé nem lehetne állást találni?
2013. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, h a mai világban nem lehet válogatni a munkáknál, ha van itt ahol lakok le kell csapni rá.
2013. márc. 12. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez így van.

Tényleg jó kérdés, mert tuti bejöttök egymásnak az ágyban és úgy néz ki, hogy most már függőlegesen is el lennétek, igaz?

Hány év van neki vissza?

2013. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elvileg utolsó de lehet csúszik.
2013. márc. 12. 18:16
 7/8 A kérdező kommentje:
De nem kaptam semmi ötletet :S
2013. márc. 12. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Vágj bele! 1 év nem a világ. Ha végzett és a kapcsolatotok stabil, akkor elhelyezkedhet arrafelé, ahol te vagy. Ha még 3-5 év lenne hátra, az gáz lenne, de utolsó éves! ;) Nincs gond. Ha mégse jönne jól össze, könnyebb elkerülni egymást, ha összejön, akkor 1 év múlva közelebb költözik :)
2013. márc. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!