Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Következő lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Következő lépés?

Figyelt kérdés
Bejön egy srác, tegnap beszéltem vele először, én írtam rá. Nem akarok nagyon nyomulni, várjam meg míg ő ír legközelebb vagy írjak én rá? A fiú elég zárkózott.

2013. jan. 25. 17:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Lépj balra
2013. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez a poén kihagyhatatlan volt. (Csak nevetni felejtettem el. Majd legközelebb ;))
2013. jan. 25. 17:24
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
szerintem várj egy kicsit, tegnap beszéltél vele. Várj egy-két hetet azután írhatsz rá megint.
2013. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Minek várna egy-két hetet? Addigra el is felejti.


Szerintem írj rá, ha beszélni akarsz vele. Ha ő nem ír, akkor valószínűleg nem vagy neki még olyan fontos, hogy ő lépjen.

2013. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
én azért várnék, mert "lassan járj, tovább érsz" elvet követem. Nem akarnám, hogy nyomulósnak gondoljon, én egyszer már jártam így, azt hitte kétségbeesetten próbálok bepasizni, és utána szóba se állt velem.. de ez is emberfüggő
2013. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Te és mit mondott a pasi, amikor ismeretlenül ráírtál?
2013. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Egy iskolába járunk, látásból ismerjük egymást. :D Mindig szokott engem nézni, de eddig nem lépett, ezért írtam én rá. :)
2013. jan. 25. 18:06
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

7


és mit mondott? Kíváncsi vagyok, hogy egy pasi ilyenkor mit lép, mert megmondom őszintén, én ha a pasi helyébe lennék, leírtad volna magad elöttem, hogy nőként lépsz.

2013. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak megkérdeztem egy filmről, aminek belájkolta a fészbuk oldalát, ennyi az egész, nem támadtam le, hogy 'szívesen lennék a feleséged, tudok főzni' vagy ilyesmi.
2013. jan. 25. 18:24
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyébként rendes volt, és elmesélte, hogy miről szól és, hogy érdemes-e megnéznem.
2013. jan. 25. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!