Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen a következő lépés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépés?

Figyelt kérdés

Ahogy a mesék is kezdődnek: volt egyszer egy....

Ebben az esetben van.A főhősi posztot én akarom megszerezni,de ez csak akkor következhet be,ha sikerül meghódítanom a királylányt.Régóta ismerjük egymást,egy osztályba jártunk elég sokáig,aztán az utóbbi évben elváltak útjaink.Pár hete újra találkoztunk,és egy kisebb haveri társasággal (ő is ott volt) csaptunk laza beszélgetős,piálós estét.Rá egy hétre kimentünk a tópartra,bedobtuk a botokat,és beszélgettünk.Teljesen másképp érzek,mint az elmúlt években.Pár napja nagy sportolásba kezdtünk (2-en,inkább ő kezdte,én régebb óta űzöm,de ebben a történetben lényegtelen). A testedzést kerékpáron végezzük,főként erdőben.Úgy érzem,hogy semmiképp nem vagyok közömbös számára.Nagyon jól elbeszélgetünk,jól érezzük magunkat egymás társaságában (legalábbis én,mert ha nem így lenne,akkor egyedül bicajoznék ugyebár). A NAGY kérdés az,hogy mi legyen a következő lépés.Hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá,mert nem szeretnék beégni? Nem vagyok egy "adonisz" gyerek,eléggé visszahúzódó vagyok az ilyen helyzetekben.Segítséget szeretnék kérni,hogy hogyan mondjam el neki érzéseimet,hogyan vezessem fel?

/elnézést,hogy hosszúra sikerült,de felvezetéssel talán jobban átlátható a helyzet/

21F (21L)



2012. aug. 8. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el valahova, ami nem kerékpározás, hanem mondjuk moziba. Lehetőleg estefelé. Hazafelé megkérdezed tőle, hogy megfoghatod-e a kezét. Ha igent mond rá, akkor valószínűleg te is tetszel neki. :) Ha meg nem, akkor sincs semmi, nem fogsz beégni.
2012. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem író mondta, vmi este program városban vagy faluban (rem. nem tanyán laktok), lehet mozi, vacsora, stb. a lényeg, hogy lehetőség legyen együtt hazasétálni és akkor megkérdezed megfoghatod e a kezét vagy akár meg is csókolhatod. Ha nem utasítja a kézfogást vagy a csókot akkor sima ügy. Ha visszautasítja akkor vagy várj vagy fogadd el, hogy csak barát vagy. De akkor sem fog beégni. Rem. tudtam segíteni :)
2012. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi,faluban lakunk,de nem elzártan a külvilágtól :)


holnapra esedékes egy buli,vagy talán inkább bálba megyünk,és majd óvatosan bepróbálkozok :)


köszönöm a tanácsot,majd megírom,h mire jutottam (persze ha érdekel) :)

2012. aug. 10. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdekel :)
2012. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Naa, az tök jó, mindenképp kísérd haza! Aztán ott lehet próbálkozni! ;)

Majd írd meg, h mi volt, engem is érdekel! :D

2012. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!