Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel most elijesztettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most elijesztettem?

Figyelt kérdés

Szóval, az első korábbi találkozón úgy éreztem, mintha próbálna közeledni. Másodszorra most találkoztunk egyik nap, de teljesen barátilag. A nap végén nála voltunk és beszéltünk a kapcsolatokról. Én elmondtam neki, hogy milyen naiv tudok lenni, meg ragaszkodó és hogy komoly kapcsolatot tudok csak elképzelni jelen helyzetben.


Ő viszont azt mondta, hogy még nem tudná elkötelezni magát és szeret szabad lenni.


Azon gondolkodom, hogy lehetséges, hogy ha nem öntöttem volna ki a "szívem" neki arról, hogy én milyen vagyok, mit akarok, akkor talán próbálkozott volna nálam, de így már lehet, hogy elijesztettem teljesen... Mert azt mondta nem akar átverni senkit, tehát velem szerintem nem kezdene, hiszen tudja, hogy mást akarunk...



2013. márc. 25. 16:15
 1/8 A kérdező kommentje:

Ezzel egyébként az a bajom, hogy én meg szeretném, ha lehetne valami... Volt már kapcsolata korábban... most viszont a fő indoka az elkötelezettség ellen az volt, hogy ő szeret járni szórakozni és nem akarja, hogy folyton le legyen kötve.


De gondoltam hátha meggondolná magát, ha közelebb kerülhetnék hozzá...

2013. márc. 25. 16:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne légy letörve, egyszerűen nem a te embered..
2013. márc. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem elijesztés, hanem a dolgok tisztázása. Leszögeztétek ki mit szeretne és kiderült hogy nem ugyanazt. És mi ezzel a baj? A szeret szabad lenni azt jelenti hogy: szeretem az alkalmi szexet, szeretek a szeretője lenni valakinek, szeretem a rövid kalandokat. De te mást keresel.
2013. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ijesztetted el, vagyis ne így fogd fel. Őszínte voltál, ami egy kapcsolat alapja. Ha most megjátszod magad és összejöttök és csak később derül ki, hogy te milyen vagy, akkor meg szakítotok. Így legalább ő is tudja, hogy hányadán áll veled. Jól csináltál mindent, ne agyalj :)
2013. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze... tudom, hogy ez az ésszerű, hogy nem erőltetném a dolgot, hiszen két külön dolgot szeretnénk... csak mikor ott voltam vele olyan jól éreztem magam... és szerettem volna megölelni, odabújni... De nem lehet.


Persze ezt is lehet csak azért érzem, mert nincs más most, aki ilyet váltott volna ki belőlem az utóbbi időben.

2013. márc. 25. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ilyesztetted el. Jól tetted hogy elmondtad igy ö is elmonda az ö szándékait és megmenekültél egy csalódástól. Keress mást.
2013. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyat keress aki szintén komoly kapcsolatot keres :)
2013. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azon vagyok régóta... csak nehéz olyat találni, akivel ki is jövök, van közös témánk, érdeklődési körünk és még el is tud viselni...
2013. márc. 25. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!