Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek ennek mi a magyarázata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ennek mi a magyarázata? Megismerkedés,2óra sörözés, telefonszám csere, széles mosoly, jó kedv, aztán nem veszi fel a hívást.

Figyelt kérdés
Ráadásul ő kérte el e telefonszámom hamarabb. Nagyon furcsállom. Olyan válaszát várnám, aki már csinált ilyet. Nem tettem volna fel a kérdést, de már történt régebben hasonló eset, ezért gondolom ez nem egyedi.
2009. szept. 17. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Én is ismerkedtem nővel kocsmában, sörözés, jókedv, csók, aztán semmi. Tanulság? Ne ismerkedj ittasan, mert nem azt kapod(és a másik sem) amit szeretnél. Sokan döbbennek rá másnap hogy "úristen, ezzel voltam együtt?!"
2009. szept. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Igen tanulság ne ismerked ittasan.
2009. szept. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy meggondolta magát. Ennek ezer oka lehet. De lehet ok nélkül is. Én lány vagyok, és már velem is volt úgy, hogy megismerkedtem valakivel, aki akkor a megismerkedéskor tetszett, aztán később valamiért úgy gondoltam, hogy á, mégse. Lehet ezzel a lánnyal is így volt.
2009. szept. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
100%-osan egyetértek az elöttem szólóval! Kimerítette a választ. De ha ezek után mégis jelentkezik a csaj, én biztos pattintanám. 34/N
2009. szept. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt olyan hogy egy hasonló ismeretség után hívott a fiú, de nem olyan társaságban voltam ahol felvehettem volna, úgyhogy lenémítottam hívás közben a telót, mintha nem vettem volna észre a hívását.
2009. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Részegen, rossz számot adott meg.

☺☺☺

2009. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Több oka is lehet. Amiket előttem írtak, azok is jók.

Mivel ő kérte el a számod előbb, az is lehet, hogy ezzel akarta rövidre zárni a beszélgetést. Lehet, hogy jólesett neki a sör és a beszélgetés, de lehet, hogy már akkor tudta, hogy több nem lesz belőle. Tudta, hogy úgysem fog felhívni, de így könnyebben le tud rázni, ha ő kéri el a te számod. Ez is egy lehetőség.

2010. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te voltál a szamár. tudod, ha nincs ló...szóval lehet, hogy volt képben valaki régebben, aki megint feltűnt, és azért elment a talira, de inkább vele talizott tovább.
2010. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!