Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Hogyan reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hogyan reagálnátok ha rátokirna valaki facebookon úgy hogy "Szia! Zavarok? "?

Figyelt kérdés

NEM szeretek facebookon ismerkedni,de másképpen nem jön össze. Ebbe a városba jár iskolába de NEM igyan abba a suliba mint én. Nincs sok esely arra,hogy összefussunk...

Ha van valami tanácsotok még,esetleg ötlet,hogy hogyan lehet minnél előbb személyes találkozót szervezni facebookon akkor várom az ötleteket.


AZ OLYAN VÁLASZOK NEM ÉRDEKELNEK,HOGY NE FACEBOOKON....



2013. márc. 20. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
NE FACEBOOKON EMBER!!!!!!!!
2013. márc. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Ne kérdezze meg, hogy zavar-e. Sokkal jobb ha azt kérdezed hogy van és magától beindul... :) Nincs annál idegesítőbb mintha valaki csak elvárja, hogy szóval tartsam. az a jó ha közösen hozzák fel a témákat.
2013. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

szia

szia

mizu ?

ír valamit.. kérdez

válaszolsz és beszélgetsz vele.

2013. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Ne írd ezt a ,,zavarokot" oda. Szerintem fölösleges, és rögtön olyan meghunyászkodónak tűnik. Ha fenn van chat-en, akkor biztosan azért van fenn, mert nem zavarja, ha ráírnak. Ha nincs fenn, akkor írj neki egy üzenetet. Nem tudom ismeritek-e egymást már, találkoztatok-e, de írhatsz ilyet, hogy Szia! Itt meg itt láttalak, nagyon szimpatikus vagy, szeretnéd jobban megismerni. Nekem ez sokkal szimpatikusabb lenne :)
2013. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szemszíntől függ 22l
2013. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ezen a videón sírok :'DDDD na de hogy témánál maradjak

honnan ismered a csajt? mármint ha ismerősök vagytok, akkor gondolom, már dumáltatok, vagy láttátok már egymást. amúgy engem nem zavarna az sem, ha valaki így kezdene egy beszélgetést. a válaszom: szia :) dehogyis :)

szerintem rögtön meghívhatod valahova. mondjuk sétálni vagy kávézni vagy akármi :)

2013. márc. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!