Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon miért kedvesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon miért kedvesebb velem mint élőben?

Figyelt kérdés
Facebookon becézget, elmondja mit érez hogy mennyire tetszem neki stb. Élőben meg alig néz rám, kb zavarban volt mikor megcsókolt akkor is, kb mint aki nem akar. Miért ilyen? És melyik az igazság? Amit a neten művel vagy amit élőben? 23 éves fiúról van szó.
2013. márc. 17. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Facebookon mindenki merészebb, mint élőben. Valszeg ez az oka
2013. márc. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az igazi érzéseit facebookon mondja el? Akkor az lehet az igaz?
2013. márc. 17. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Facebookon könnyebben meg tud nyílni
2013. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kérdezz rá nála! majd élőben is jobb lesz
2013. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudja mit akar.
2013. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Neten könnyebb a hazugságokat is közölni,mint élőben
2013. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pl először facebookon mondta el hogy milyen módon szerezte meg a telefonszámomat, mert nagyon tetszettem neki. De facen részletesen elmondta. Aztán élőben is előjött a téma, és akkor is kérdeztem valamit és csak 1 mondattal lerendezte, majd más felé nézett, zavarban volt nagyon. Nem is erőltettem tovább a témát.
2013. márc. 17. 20:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű sztem, hogy félénk, de nem lehet biztosra tudni így. Ha még nem volt sok barátnője, akkor zavarban van, és igazat mond facen, de ha már sok barátnője volt, akikkel élőben közvetlen volt, akkor facen kamuzik.
2013. márc. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sok barátnője volt, de ő amolyan jófiú típus. De tudom hogy zavarban van ha együtt vagyunk. Olyan mint egy kisgyerek olyankor. Pedig mikor csak haverok voltunk, akkor sokkal másabb volt. Most ilyen.
2013. márc. 18. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!