Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés facebookon. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés facebookon. Hogy is kellene?

Figyelt kérdés

Rengeteg szimpatikus nő van facebookon.Szivesen megismerkednék velük,de ha direktben nyitok garantáltan nem jönnek el sehova sem,mert idegen vagyok számukra.Miről lehet nőkkel neten beszéni?


(gyökér válaszolók kiméljenek...)



2013. márc. 18. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Felejtsd el a facebookot. Mindenki felejtse el. Élőben sokkal könnyebb!
2013. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bejelölöd. hagyod pár napot. belájkolod egy( EGY!!! ) képét. pár napot hagysz megint.. és ráírsz. aztán valami vagy kisül belőle vagy nem .
2013. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem birom hagyni a facebookot mert nem fogok vele összefutni élőben. Már fel éve az ismerősöm.Ha belájkolom egy képét attal még nincs téma... :(
2013. márc. 18. 17:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismerősnek jelölöd. Vársz. Ha visszaigazol, várd meg, amíg fenn lesz chaten. Ha "zöld", akkor ne írj rá először. Talán ő fog rádírni, hogy "ki vagy?". Ha nem ír rád, te csak legközelebb köszönj neki egy "szia"-t. Ha mindig rejtett a chaten (ismerősöd, de sosem látod a chaten), akkor írj neki egy üzenetet, csak annyit, hogy "szia :)". Várd meg a választ. Ne lájkold egyik képét se! A lájkolás nagyon gáz, mellesleg túl "direkt". Ez olyan lenne, mintha az utcán egy vadidegen csajhoz odamennél, és azt mondanád neki, hogy "nem tudom, máskor hogy nézel ki, de most nagyon tetszel úgy, ahogy vagy" - fogná magát és elrohanna. Tehát csak "szia :)"-val indíts mindig, és várj türelmesen, hadd alakuljon a dolog.
2013. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Küldj neki valami vicces videót "véletlenül", majd kérdezd meg -hogy ha már így alakult- miújság? Ezután jön a neheze mert ha nem vagy kellően jópofa, leráz. Ezért könnyebb élőben. (Ja és légy határozott) :)
2013. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyéb ötlet?
2013. márc. 18. 17:53
 7/10 anonim ***** válasza:
2 éves kapcs.-köszönve a facebook-nak:)
2013. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A facebook egy kalap sz@r, de hiaba mondom neked, magadtol kell majd ragyere. Es ha csajozasra akarod hasznalni hamar ra is fogsz jonni...
2013. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
be kell őket gigolni :DD
2013. márc. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én ráírtam a csajra aki tetszik, annyit hogy "szia".

Fent volt meg minden de még azt se írta ki, hogy látta-e.

Ráírtam pár nappal később is akkor se semmi válasz azt hagytam a pics*ba.

2013. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!