Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ha egy osztályotokbó...

Kamaszok, ha egy osztályotokból kiközösített ember odamenne hozzátok beszélgetni, vagy rátok írna facebookon, hogy reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
Milyenek lennétek vele, ha ő nem bunkó?
2013. febr. 23. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Normálisan, barátilag reagálnék, de nem jelenti azt, hogy puszipajtásokká válnánk, mert ha az osztályból ki van közösítve annak mindig oka van. (Pl. keveset kommunikál a többiekkel, akkor azzal élőben nem lehet beszélgetni, ne akarja senki, hogy én egy beszédes ember létemre másból könyörögjem ki a szavakat :D )
2013. febr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván beszélgetnék vele, de ha élőben nem találtam vele a közös hangot nem tudom facen miről tudnánk beszélni.
2013. febr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Én valahogy mindig "vonzódtam" az ilyen emberekhez, ők valamiért mindig különlegesek voltak számomra, nem az átlag, tucat emberek. Kivéve persze, ha azért közösítették ki őket, mert hatalmas s.ggfejek.
2013. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Normális lennék vele, mint mindenkivel. És, ha még velem sem találja meg a közös hangot, akkor nagy baj lehet :)
2013. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Normálisan, csak barátkozni akarna szegény. Miért lett kiközösítve?
2013. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Ezeket az alapján írom, hogy nálunk kik a kiközösített emberek.

Először megijednék, hogy rám akarna akaszkodni. Nem lennék vele túlságos elutasító vagy bunkó, mert azt viszont megbánnám, hogy beskatyulyáztam egy embert és nem adtam neki esélyt. Nem lennék vele túl kedves vagy nyitott, mert félnék vagy azt gondolnám, hogy nem engem szeret vagy nem érdeklem eléggé, csak a törődést akarja kierőszakolni, tehát ennyivel mindegy is lenne mit mondok neki, és én ezt nem szeretem. Az ilyen emberek mindig felettük valónak látják a másikat és nem szeretem ha alapól így állnak hozzám, hogy alacsonyabbrendűnek érzik magukat és ezt éreztetik is, mert akkor azt érzem hogy nem magamért szeretnek hanem a tudatért hogy egy "felsőbbrendű" ember foglalkozik velük és ezáltal az érzés hogy majd általam "felsőbbrendűek" lesznek. SZóval nem lennék az elején annyira nyitott (mint olyanoknál akiknél egyenlőnek érezzük magunkat), se túl kedves, mert félnék, hogy rámakaszkodik, és majd bűntudatot kelt szándékosan,hogy még én sem szeretem, amikor látom hogy mindenki utálja. Ha jófejnek tartom, akkor próbálom azt éreztetni, hogy egyenlőek vagyunk, ha nem akkor bunkó vagyok vele, vagy megmondom neki az igazat.

15L

2013. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Hát utolsó te se vagy egy nagy IQ bajnok! És még ilyenek közösítenek ki másokat, evvel a ''felsőbbrendű'' szövegeddel éppen téged kellene kiközösíteni, csak sajnos az ilyenek képzelik magukat valakinek és lenézik a nem ''felsőbbrendűeket''!
2013. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
De most ne az illető hibája legyen már, hogy van egy normális baráti köre az osztályon belül és ezért van aki "felsőbbrendűnek" hiszi. Az ilyenek egy csomószor nem is azért beszélnek veled, mert kedvelnek, hanem mert azt hiszik attól ők "menők" lesznek. Most téged ez nem zavarna?
2013. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

én vagyok az utolsó előtti 2-vel (15l)

nem nézek le másokat, hanem őt éreztetik ezt velem, hogy úgy néznek rám, mint aki felettük áll, félnek megmondani a véleményüket mert azt hiszik tőlem függ a pozíciójuk. ilyenkor az van bennem, hogy "ne már, legyél kicsit bátrabb, ne nézz nagyobbnak mint ami igazából vagyok"

ez ugyanaz mint amikor valaki lenéz engem és azt hiszi nem érek annyit mint ő, az is idegesít, mert nem annak lát ami vagyok, hanem kevesebbnek. nem tudom ezen mi olyan érthetetlen?

2013. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Az osztályban meg az évfolyamon olyan igazi "kiközösített" emberről nem tudok, csak olyanról, aki inkább egy kicsit antiszociális, és önként választja a magányt, ilyenkor meglepődnék hogy miért ír éppen rám, mikor eddig alig egy-két szót váltottunk vagy annyit se, de nyilván reagálnék, akkor is ha tényleg kiközösített lenne. Alapból nem vagyok bunkó senkivel, tehát igyekeznék kedves lenni.

18/L

2013. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!