Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csaj csak ennyit kapna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj csak ennyit kapna facebookon?

Figyelt kérdés

Hogy venné a lány, ha csak annyit írnék neki, hogy "szia, megkérdezhetem, hogy van-e barátod? :)"

Évfolyamtársam ugyan, de nekem ez tök új évfolyam, nem ismerem sem őt, sem a barátait. Egyébként rettentően közömbös, sőt, inkább "dacos" lánynak tűnik (sokszor olyan mérges az arckifejezése, mintha odaégette volna a tükörtojást reggel, a mozgólépcső meg becsípte volna a szoknyáját + az ellenőr megbüntette volna), ha köszönök, visszaköszön ugyan, de semmi mosoly, semmi extra, szóval csak látásból ismerjük egymást, egy-kétszer beszéltem már vele pár szót iskolaügyben. Valahogy ki szeretném deríteni, hogy van-e valakije, mert egyébként nem hívnám randira.... Szóval: hogy venné a fenti kérdést?


2013. márc. 20. 20:50
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Írtam neki, elhívtam. Válaszolt (piros levél) a facebookon, de nem merem elolvasni. pff. :)
2013. márc. 23. 18:22
 22/26 anonim ***** válasza:

mit írtál? mit válaszolt? :D

le a kalappal, bátor voltál.:)

2013. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Hát, azt válaszolta, hogy jövő héten nagyon elfoglalt, és nem fog menni (a találkozás). Meg hogy ő már látta a kiállítást, és hogy jobbra számított.


Pfff. értem én , visszautasított. Elfogadom. De nyilván zavar, mert tényleg egy csodálatos lányként tekintettem rá.

Valószínűleg nem ismer.

2013. márc. 23. 22:07
 24/26 anonim ***** válasza:
ó, sajnálom. :(
2013. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Én először a vaginájáról kérdezném.Ha belefér a fejed akkor minden rendben, nem szégyenlős stb
2013. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit vártál. A fészbukon való kezdeményezés egyáltalán nem férfias, azt hagyd meg a tiniknek.

Innentől már kapálózhatsz személyesen vagy bárhogy, ezzel a fészbukos dologgal lejárattad magad. Bocs a nyers megfogalmazásért. Remélem többször nem követed el ezt a hibát.

2013. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!