Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csaj csak ennyit kapna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj csak ennyit kapna facebookon?

Figyelt kérdés

Hogy venné a lány, ha csak annyit írnék neki, hogy "szia, megkérdezhetem, hogy van-e barátod? :)"

Évfolyamtársam ugyan, de nekem ez tök új évfolyam, nem ismerem sem őt, sem a barátait. Egyébként rettentően közömbös, sőt, inkább "dacos" lánynak tűnik (sokszor olyan mérges az arckifejezése, mintha odaégette volna a tükörtojást reggel, a mozgólépcső meg becsípte volna a szoknyáját + az ellenőr megbüntette volna), ha köszönök, visszaköszön ugyan, de semmi mosoly, semmi extra, szóval csak látásból ismerjük egymást, egy-kétszer beszéltem már vele pár szót iskolaügyben. Valahogy ki szeretném deríteni, hogy van-e valakije, mert egyébként nem hívnám randira.... Szóval: hogy venné a fenti kérdést?


2013. márc. 20. 20:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

ezt így akkor se.

gömbölyíts egy hasonló mondatot inkább:

Szia, _ez és ez_ vagyok, _innen és innen_, múltkor láttalak _ekkor és ekkor_, amikor _ezt és ezt_ csináltad / mondtad, ami nekem tök rokonszeves volt / amiben teljesen egyet értek veled, és arra gondoltam, lenne-e kedved hétvégén _ekkor és ekkor_ _ezt és ezt_ csinálni velem?

2013. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Aha... értem, köszönöm. Ez így talán még menne is, úgy értem, szépen meg tudnám fogalmazni, de milyen kimenetele lehet ennek? Mert ha NEMet mond - bármilyen indokból -, utána nem lenne kellemetlen összefutni vele a suliban? Én marhára annak érezném... vagy hülyeség?
2013. márc. 20. 22:10
 13/26 anonim ***** válasza:
igen, hülyeség!! nem kell emiatt hülyén érezned magad, bárkivel előfordul, ebben semmi gáz sincs. magabiztosság, haver! majd írd meg, mit válaszolt.:)
2013. márc. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
:) hány éves vagy?
2013. márc. 20. 22:18
 15/26 anonim ***** válasza:
ezért mondom, hogy először ismerd meg! kérdezz olyat, amire nem tud igen/nem-el válaszolni. plengem úgy szólított le egy srác, hogy érdekel e a természetfeletti és elkezdett történeteket mesélni, ami tényleg eléggé lekötött és szimpatikus is lett :) vagy kérj valamivel kapcsolatban tanácsot, kérdezd meg hogy nekik van e gonosz tanáruk, :DD annyi téma van. kérd ki valamivel a véleményét... egy honlappal... esetleg ő likeolt e valamit facen, amit te is szeretsz... valami közös hobbi, olvasmány, anime mittudomén :D és ráírsz ezzel kapcsolatban. Próbálj ne tolakodó lenni, lehet hogy tényleg ilyen a stílusa, de ha nem válaszolgat, nem kérdez vissza nagy a valószínűsége hogy nem vagy szimpatikus neki. Legyél türelmes, ne azonnal kérj tőle randit, hanem először ismerjétek egymást. Legalábbis ezt tanácsolom. Általában abból nem szokott kisülni semmi jó, ha úgy mész oda egy lányhoz, hogy "szia! randizunk?" hacsak nem vagy adonisz...
2013. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

azt hozzáteszem, hogy amiatt mert visszautasítana ne érezd magad rosszul, az egyáltalán nem ciki. sőt... nagyon sokan nem merik megcsinálni, aztán megbánják. becsülöm azokat, akik ilyen bátrak. egyedül az a rossz a visszautasításban, hogy csalódik az ember :/...

20L

2013. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
19.:)
2013. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Az én szótáramban az ilyen csajt flegmának hívják.Sőt a flegmaságot már csak 1 hajszál választja el a beképzelttől.Szerintem ha te nem vagy ilyen nem biztos h a legjobb választás.De szerintem 1 próbát megér.(ha annyira tetszik)Kérdezz rá h mi a helyzet és ha visszautasít akkor szard le.Majd találsz vki jobbat.Ha pedig találkozol vele a suliban akkor nézd levegőnek.Vagy tégy úgy mint ha nem történt volna semmi.
2013. márc. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Legutolsó, köszönöm! A te válaszod áll legközelebb hozzám. Még szívesen olvasnálak, te hány éves vagy?
2013. márc. 21. 00:17
 20/26 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok.Én magam is egyetemi hallgató vagyok.Örülök ha tetszik a komment.Mondjuk csak azt írtam amit gondolok.Nem 1 ilyen csajt ismerek.Erre a fajtára(amelyik okos és nem az a ribanc típus)általában az a jellemző h nincs pasijuk,v csak rövid időre.Mivel kevesen bírnak megmaradni mellettük.Ezeket kiskorukban pl az eszükért felmagasztalták,aztán most már nem tudják h hol a helyük a világban.Nah és ha elvégzik a fősulit is...Az egójuk még inkább az egekben lesz.De mindenképpen csak azt tudom javasolni,h ha tetszik akkor próbálkozz be.Nincs túl sok veszteni valód.(ha tényleg tetszik csak bánni fogod h elszalasztottad v h legalább nem próbáltad meg---mellesleg ez lehet jobban elvenné az önbizalmadat a későbbiekben mintha visszautasítana)Fősulin a sok ember között amúgy is egyszerűbb elvegyülni.Ha netalán visszautasítana,és nem szeretnél a szeme elé kerülni 1 darabig.Tehát elvileg csak nyerhetsz a dologgal.Viszont amint már mondtam,nem biztos h örülni fogsz ha jobban megismered.(de tapasztalatnak mindenképp jó lehet)
2013. márc. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!