Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csaj csak ennyit kapna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj csak ennyit kapna facebookon?

Figyelt kérdés

Hogy venné a lány, ha csak annyit írnék neki, hogy "szia, megkérdezhetem, hogy van-e barátod? :)"

Évfolyamtársam ugyan, de nekem ez tök új évfolyam, nem ismerem sem őt, sem a barátait. Egyébként rettentően közömbös, sőt, inkább "dacos" lánynak tűnik (sokszor olyan mérges az arckifejezése, mintha odaégette volna a tükörtojást reggel, a mozgólépcső meg becsípte volna a szoknyáját + az ellenőr megbüntette volna), ha köszönök, visszaköszön ugyan, de semmi mosoly, semmi extra, szóval csak látásból ismerjük egymást, egy-kétszer beszéltem már vele pár szót iskolaügyben. Valahogy ki szeretném deríteni, hogy van-e valakije, mert egyébként nem hívnám randira.... Szóval: hogy venné a fenti kérdést?


2013. márc. 20. 20:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
és mi lenne ha mondanád és nem írnád?
2013. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem így kell kezdeni. Én nem szeretném, hogy ha még nem is ismernek, de már a barátom akarnak lenni. Először ismerj meg, utána tudd meg, van-e barátom és utána akarj randit.
2013. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem válaszolna.
2013. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

hát elég béna lenne :D ha így írna rám egy srác, nem érdekelne, akkor se ha tetszik. miért nem kérdezed meg inkább tőle, hogy haragszik e rád, mert olyan mérges fejet vág mindig :D még ez is jobb...

mindenesetre, először ismerkedj meg vele! próbálj vele élőben beszélni...

2013. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
micsoda arcátlanság
2013. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

ja hogy te nem hívnád randira? bocsi.. akkor félreértettem

akkor egyáltalán mit érdekel téged már ne is haragudj? :D

2013. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

"mert egyébként nem hívnám randira" = ha van barátja, nem hívnám randira. Ha nincs barátja, elhívnám...


Egyszerűen nem tudok közel kerülni hozzá (nem fizikailag értem a "közelt".) Semmi jelét nem adta eddig, hogy tetszenék neki. Lehet, hogy alapból ilyen mérges a természete, nem tudom.... amúgy nagyon távolságtartó. Nem ülhetek le mellé és nem kezdhetek el vele beszélgetni, mert valahogy nem alakul ki olyan viszony közöttünk. Egyáltalán nem az a klasszikus műkörmös magassarkús p.csa, akit mindenkit lenéz, mégis úgy tűnik, mintha nem igazán vegyülne senkivel, mintha mindenki felett járna anélkül, hogy lenézne bárkit is. Furcsa. Egyébként nagyon okos, szorgalmas lány, mintha csak az egyetemnek élne. Ugyanakkor csöppet konzervatívnak is tűnik, bár vannak vagány megmozdulásai is. bocs, nem tudom jobban körülírni... :)

2013. márc. 20. 21:22
 8/26 A kérdező kommentje:
★aki mindenkit lenéz (t nélkül)
2013. márc. 20. 21:24
 9/26 anonim ***** válasza:

ja bocsi este van x) :)

kezdj vele beszélgetni facebookon. de ha randira hívod, akkor ne facen tedd meg, hanem élőben! esetleg van közös ismerősötök? ha van akkor próbálj vele/ rajta keresztül beszélgetni a lánnyal. nem értem hogy ez miért olyan nehéz? :D

2013. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

azért, mert a közös ismerős csak facebookon közös ismerős, élőben nem. csoporttársak..... nem ismerem sem a csoporttársakat, sem őt. Nem lehet vele beszélgetni, mert ha ráírok, és megkérdezem pl. azt, hogy "szép időnk van?" azt válaszolná, hogy "igen." nem kérdezne vissza, hogy "miért kérdezed?" vagy nem fejtené ki bővebben, hogy legyen kapaszkodóm.... borzasztó nehéz, hát ezért.

Nem állhatok csak úgy elé, hogy szia, randizunk? mert nem ismer. de nem is tudok vele ismerkedni, mert egyrészt nem keresi a fiúk (és az én) társaságát, másrészt meg ahogy elnéztem, távolságtartó. így elég nehéz....

2013. márc. 20. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!