Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem úgy, h fülig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, h fülig beleszerettem, mikor nem is ismerem? Ráadásul párom is van.

Figyelt kérdés

Van barátom, 2 éve, nagyon jól működött eddig, imádtuk egymást. De mostanában nem az igazi a kapcsolatunk, és ezt mondtam is neki, a szakításon gondolkodom. Viszont azt nem mondtam neki, h ennek az az oka, h van egy másik "szerelmem". Ezt a másik srácot régebb óta ismerem, mint őt. De nem is mondanám ismerésnek, mert csak látásból ismerjük egymást, egy oviba jártunk, és kb 5 éve újra találkoztunk, és azóta gyakorta látjuk egymást, mert közel lakunk egymáshoz. Mikor találkozunk, van hogy rajtakapom: engem néz, és "úgy" néz rám... Ilyenkor szinte pillangók repkednek a gyomromban. Most egy ideje már nem láttam, kb 1 hónapja, viszont gyakran álmodok róla, és ez a pár álom elég volt ahhoz, h bemeséljem magamnak, h Ő kell. Azóta (kb 1 hete) minden gondolatom körülötte forog, a nap minden szakaszában ő jár a fejemben, pedig úgymond nem is ismerem. Azt azért tudni kell,h 1-2 szót váltottunk,de ennyi. Csak bemeséltem magamnak, h milyen jó pasi,és róla ábrándozok. Akkor már nem is szeretem a barátomat? Szerelmes nem lehetek,hisz nem ismerem annyira. Csak az őt megtestesítő álombeli férfiba lettem szerelmes. Most akkor mivan?? Érdemes egy ilyenért elhagyni a barátomat, akivel eddig nagyon is jól megvoltunk, és vele terveztem az életemet, csak egy ilyen hülyeség közbejött?? Vegyem komolyan ezt az ábrándot? Az meg már mellékes h ha szakítanánk a barátommal, akkor sem biztos,h lenne valami az álomsrác és köztem.

20/L


2013. márc. 20. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Na ilyenekböl élnek meg a lélekvájárok. Kiderülhetne, hogy még ovisan valami megfogott benne ( megtetszett a szeme, a haja, a vagánysága, az ö kukiját láttad életedben elöször, stb) Most megláttad és tudat alatt visszajöttek az érzések.
2013. márc. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oviban nem szerettem :D de emlékszem rá, van egy tiszta kép az emlékeimben róla, ahogy áll a szőlőben és engem néz, és ugyanúgy néz most is,csak most már mintha ő is érezne valamit és én is. :D olyan hülyének érzem magam,mintha álomvilágban élnék,és ez tönkre tenné a jelenlegi kapcsolatomat...
2013. márc. 20. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
" olyan hülyének érzem magam,mintha álomvilágban élnék,és ez tönkre tenné a jelenlegi kapcsolatomat" Az biz lehet!!!
2013. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell, hogy a pasid tudja. te őt (az ovodás korod óta ismert fiút) nem szereted, csak vonzódsz hozzá valamiért.


Hagyd te a dolgot annyiban, van pasid, koncentrálj rá. egyébként álmodozhatsz róla, nem kell azt a pasidnak tudni. az óvodai barátoddal ne csinálj semmit, legalább ha találkoztok, lesz pár nap, hogy rá gondolsz, és hagyd, hogy szép emléknek maradjon meg. nekem is voltak ilyen pasik, akikhez vonzódtam, és nem jöttem össze velük a pasim miatt, és szép, be nem teljesült emlékként tekintek rájuk.

2013. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!