Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van aki netes tarskereson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki netes tarskereson talalt part?

Figyelt kérdés

Vagy csak a " maradek " jar oda?

28 eves no vagyok, 6 honapja szakitottam, azota problkozom tarskereson, kb 10 randim volt, es sikerult a legdegeneraltabbakkat kifognom.

Pl: budos szaju, bunko, bekepzelt, fogatlan, agyilag egy nulla, altalanost vegzett , kover, igenytelen.

Nekem ket diplomam van, kulsoleg inkabb szep mint csunya, nem kover

Elfogyott minden remenyem :(


2013. márc. 19. 13:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Hát mind lehet két diplomád, mert sötét vagy, mint az éjszaka. Gondolom, nem úgy működik nálad egy tali, hogy Gazsi vagyok, gyere má' ütközzünk egyet:D Én is szoktam chatelni, de pár perc beszélgetés után el tudom dönteni a beszélgető partner értelmi szintjét. Ha megfelel, következik a képcsere, és ha hosszabb távon szeretnék valamit tőle, előbb látnom kell webkamon, hogy biztos legyek benne, hogy nem kamu az illető. Azt, hogy büdös-e a szája, sajnos nem tudom én sem kiszűrni:D
2013. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, részletes válaszom itt olvashatod:

[link]

(Röviden: igen, én netes társkeresőn találtam párt [össze is házasodtunk és a mai napig boldogan élünk], jó ideig használtam ilyen rendszereket és a tapasztalataimat összegzem a fent linkelt írásban.)

2013. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Tartalmas összefoglalás. Én még annyit tennék hozzá, hogy kimondottan szimpatikus, ha valaki a bemutatkozásában, vagy az első levelében minél inkább meghatározza, hogy kit is keres. Mert akkor nem érzem, hogy mindegy ki, csak legyen már valaki... minél magasabb a mérce, annál jobb érzés "megütni". Nekem is vannak elvárásaim a partneremmel szemben, ezért egyáltalán nem bánom, ha neki is vannak.


A másik, bár ez nem kimondottan társkeresős ismerkedéshez kapcsolódik, hogy soha nem lehet tudni, hogy miből mi lesz. Szóba lehet elegyedni mindenkivel, aki szimpatikus, elvárások nélkül, és ki tudja, talán pont abból alakul ki valami, amiről álmunkban nem gondoltuk volna... :)

2013. márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Kedves kérdező, részletes válaszom itt olvashatod:

[link]

(Röviden: igen, én netes társkeresőn találtam párt [össze is házasodtunk és a mai napig boldogan élünk], jó ideig használtam ilyen rendszereket és a tapasztalataimat összegzem a fent linkelt írásban.)"


az a szomorú, hogy ezt "felnőtt" embereknek el kell magyarázni.

2013. márc. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek evidencia ugyanaz. Ha bárkinek is segít a linkelt szösszenetem, okosabb lesz tőle és netán még sikerrel is jár, én annak csak örülök. :)
2013. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!