Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van aki netes tarskereson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki netes tarskereson talalt part?

Figyelt kérdés

Vagy csak a " maradek " jar oda?

28 eves no vagyok, 6 honapja szakitottam, azota problkozom tarskereson, kb 10 randim volt, es sikerult a legdegeneraltabbakkat kifognom.

Pl: budos szaju, bunko, bekepzelt, fogatlan, agyilag egy nulla, altalanost vegzett , kover, igenytelen.

Nekem ket diplomam van, kulsoleg inkabb szep mint csunya, nem kover

Elfogyott minden remenyem :(


2013. márc. 19. 13:57
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
A legutolso randin a kavezoban mondja a pasi, hogy rendelhek en a felszolgalotol, mert O NEM MER!!!!
2013. márc. 19. 15:23
 12/25 anonim ***** válasza:
XD :D Köszi! Így már kibírom ezt a fél órát a melóhelyen!
2013. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

:D a szamlat is nekem kellett kerni mert o felos ilyen dolgokban !

(30 eves)

Szerintetek csoda, hogy elment a kedvem ?

2013. márc. 19. 15:32
 14/25 anonim ***** válasza:

De miért nem levelezgetsz kicsit egy találkozó előtt?! Hidd el, hogy ezek mind kiderülnek, ha értelmesen leveleztek - akivel meg nem tudsz értelmesen levelezni, azzal minek találkozol?!

Eleve, ha szellemi igényeid is vannak: én nem válaszolok olyannak, aki nem tud kerek, egész mondatokban fogalmazni, helyesírási hibák nélkül. Pláne nem találkozom vele.

Akivel értelmesen ellevelezgetek, arról meg nagyon sok minden kiderül, nem csak tények, hanem a sorok között egyszerűen átjön a személyiség is... tanulj meg a sorok között olvasni! :)

2013. márc. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

sejtem már mi itt a probléma. van egy magolós ostoba lány, aki még beképzelt is mellé, és fogalma sincs arról, hogyan kell ismerkedni, hogy működik a világ. látszik, hogy eddig nem éltél semmit. :D


na mindegy, úgyse fog tetszeni a válaszom, lehet töröltetni is, de ez az igazság.

mindegy mit mondunk, úgyis csak saját szemüvegeden át látod a világot.

szerintem ezek az emberek pont neked valók.

2013. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Első "barátnőmnél" (mindegy, zavaros volt) én is féltem a felszolgálótól :D. De akkor még 18 voltam.


Sajnos, én nem tudok segíteni neked, még csak 23 vagyok.

2013. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 nardo válasza:
100%
#15 mondandójában van valami. Két diplomát végigseggeltél az egyetemen,de ezekhez nem jár automatikusan ész is. EQ nuku...
2013. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"Masreszt ad egy alap muveltseget, amit nem tanitanak altalanosban. "

És ahogy látom arroganciát is.....

Regisztrálj fel akkor arra az "elit" párkeresőre, hagyd hogy lehúzzanak rajta és akkor majd villogj a 2 diplomáddal.


Mellesleg,hogy a kérdésedre is válaszoljak, miért ne lehetne? Csak jó helyen kell.

2013. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Igen, sokakat ismerek, akiknek bejött a netes társkeresés, csak tényleg válogatni kell. Az meg, hogy van-e valakinek diplomája, vagy nincs nem mindig számít, mert lehet valaki nagyon intelligens attól, hogy valamilyen oknál fogva nem tudott lediplomázni, sőt, ahogy "6-os" is írta, diplomával is lehet, hogy valaki- ha nem is "buta"- de bunkó, érzelmileg nulla. Viszont abban igazad van, hogy ha csak általánost végzett(vagy azt sem), az elég gáz, főleg, ha a viselkedésén is meglátszik, hogy teljesen sötét, igénytelen. De ismerek több olyan párt is, amelyneknél egyik fél diplomás, a másik meg nem, és évek óta vallják, hogy magtalálták életük párját. :) Szóval sztem nem ennek kellene lennie az elsődleges szempontnak.
2013. márc. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
mondom, neki mindegy mit mondunk, ő ebben a hitben él, hogy diploma=ész, és ez pont arra világít rá, hogy az nincs. a buta ember meg úgyis megy a saját orra után. ki tudja, egyszer még politikus is lehet belőle...
2013. márc. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!