Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van aki netes tarskereson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki netes tarskereson talalt part?

Figyelt kérdés

Vagy csak a " maradek " jar oda?

28 eves no vagyok, 6 honapja szakitottam, azota problkozom tarskereson, kb 10 randim volt, es sikerult a legdegeneraltabbakkat kifognom.

Pl: budos szaju, bunko, bekepzelt, fogatlan, agyilag egy nulla, altalanost vegzett , kover, igenytelen.

Nekem ket diplomam van, kulsoleg inkabb szep mint csunya, nem kover

Elfogyott minden remenyem :(


2013. márc. 19. 13:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Egyáltalán miért találkozol olyanokkal, akik nem felelnek meg az elképzeléseidnek?

A leírtak egy részét pár kérdéssel/fényképcserével lehet tisztázni.

A levelezésből sok minden kiderül. Nekem is volt már több találkozóm, de azt kaptam, amire számítottam, mivel előtte már minden lényeges kérdést tisztáztunk.

2013. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én találtam a neten párt. Nem kell rögtön mindenkivel találkozni. Előtte lehet beszélgetni, fényképet kérni...
2013. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

hát levelezzél vele, abból sok mindennek ki kell derülnie dolgoknak

ne légy türelmetlen különben is fiatal vagy, Te ne ad fel, sokkal több esélyed is van

csak türelmes légy, menni fog N

2013. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én neten ismertem meg a férjem, igaz 7éve. :) De nem kell mindenkivel találkozni. Én csak olyanokkal találkoztam, akikről láttam fényképet, és lecsekkoltam őket. Dohányzik-e, sportol, mit dolgozik? van e gyereke..stbstb. és ha minden oké volt, akkor találkoztunk. Kb fél évet voltam fent, 4randim volt :)
2013. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Neten találtam az exemet (4 év), meg ugyan azon az oldalon a feleségemet is. A dolog működik.


Megjegyzem, az, hogy ennyire belenyúlsz a randikon a selejtesekbe, már a te hibád, némi levelezésből, majd chat-elésből ezek könnyen kiderülnek, és nem is kell hozzá 2 diploma...

2013. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 hunkurunkvirág ***** válasza:
65%
Árulja már el valaki hogy miért olyan nagy dolog hogy két diplomája van valakinek! A diplomától még lehet atom sötét az illető legyen az nő vagy faszi!
2013. márc. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
6-os ez jó volt :D :D
2013. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%

biztos hogy rosszul csinálod, a párkapcsolatok nagy része manapság neten születik. de ez valahol rólad is árulkodik, hogy ilyeneket tudsz csak kifogni, akármennyire enm fog ez tetszeni.

gondolom életedben nem kezdeményeztél még.

2013. márc. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Utolso :

Gondolom te nem tartozol a diplomasok koze, mert akkor tudnad, hogy bizony aki sotet mint az ejszaka, az nem kepes ket egyetemet elvegezni.

Masreszt ad egy alap muveltseget, amit nem tanitanak altalanosban.


Tobbieknek: koszi!

Szerintem az a bajom, hogy mindenkivel talalkozok, szinte minden heten valakivel.

2013. márc. 19. 14:50
 10/25 A kérdező kommentje:
Bocsi, az elso resz a 6. valaszolonak szolt.
2013. márc. 19. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!