Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor most érdeklem vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most érdeklem vagy nem?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal egy netes oldalon. Állítólag nagyon tetszem neki, és kedvel. Nekem is szimpatikus. Ha meglátja, hogy elérhető vagyok, azonnal ír, és hosszan beszélünk, főleg ő érdeklődik felőlem. Mégsem hívott még találkára. Azt mondja, még nincs túl az exén. És sokat dolgozik, napi 12-16 órát. Én meg arra gondolok, hogy lehet nem is tetszem neki annyira, mint mondja. Másokkal ismerkedem, most ezért nem fogok rá várni, főleg, hogy csak egy virtuális ismeretség. De sajnálnám.

2013. márc. 18. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet csak félénk hozzá,hogy rögtön pár napi beszélgetés után elhívjon téged randira. Én is ilyen vagyok, valahogy félek rávenni magam,nehogy a csaj úgy gondolja túl rámenős vagyok. Szerintem ez fordulhat meg az ő fejében is, vagy csak egyszerűen nincs ideje.:)
2013. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!