Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért nem érdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem érdeklem a nőket?

Figyelt kérdés
Egy csomó nőt hívtam már randizni, találkozunk, majd a következő találkozót csak húzzák halasztják. Mindegyik. Miért?
2013. márc. 17. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet közönséges a stílusod, sok embernek ez a baja, és észre se veszi magát.
2013. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nincs Q7 ed, nem avgy vezérigazgató, vagy nem épp egy világ körüli útról jöttél haza!
2013. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert rossz kapura játszol.
2013. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ASOT ***** válasza:

kevés oka lehet ennek...

- zakkantnak tartanak

- fogyatékosnak

- aki csak dugni akar

- mégsem tetszel nekik

- melegnek gondolnak

- lehet h remeg a kezed közben és azt hiszik alkoholista vagy vagy drogos

- de lehet h túl unalmasnak

- lehet h túl sokat mosolyogsz és azt hiszik te vagy a bohóc a cirkuszból

- lehet h lányosan öltözködsz

- lehet mert csóró vagy

- vagy mert fingasz a jelenlétükben

stb stb stb...szóval pár apróság lehet csak

2013. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp: pesszimista vagy / nincs kiállásod.
2013. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lúzer vagy
2013. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

sok paraszt!

mért lenne lúzer???

előző, neked van barátnőd/feleséged? ha nincs, akkor te is lúzer vagy, ha van, akkor meg biztos volt idő, mikor nem volt, akkor tán lúzer volál?


hülyeség,

de ami igaz a válaszokban,

lehet, hogy nem tetszik nekik a stílusod, vagy ronda vagy, esetleg olyan plázaprostikra hajtasz, akiknek ha nem veszel aranyoott bmw vibrátort az első randin rád se néznek!

2013. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A lúzerezős vagyok.


Bomba jó csajom van, nagy házban élek pesten az elit negyedben, 2 BMW és egy Merci áll a garázsban vmint 3 vitorlás hajó a Dunán ami szintén az enyém és a Parlamentben dolgozom. 12 éves korom óta mindig volt csajom ezért én sose vtam lúzer!

2013. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8:Én meg egy 2 méteres,nagy f@szú néger vagyok.(A mondatomnak csak egy töredéke volt igaz)
2013. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hmmm.... lám-lám, mintha magamat látnám.


Számomra mindig is foglalkoztatott a női logika, hogy egy nő mi alapján dönti el külső jelekből, hogy bejövök-e neki vagy nem. Alapjában 169 cm, 62 kg, átlagosnak mondható, beszédes, kicsit közönséges, vicces, rocker cuccra hasonlító szerkóban megjelenő, picit igénytelen srác vagyok. Nem adok sokat a divatra, nem érdekel a buli, a pia, foci, vagy a tippmix. Alapjában amikor megismerek egy lányt, a kezdeményezéssel nincs bajom, bárkivel szívesen ismerkedek, majd ha picit többet látok a dologban, rögtön kiderül, hogy ezek a lányok egy percig sem akartak tőlem semmit. Életemben körülbelül 2-3x fordult elő, hogy egy lány egyértelműen tudtomra adta, hogy bejövök neki: írt, kérdezett, aranyos volt és kedves.

Sajnos nem vagyok pop sztár, sem kigyúrt, nem vagyok kitűnő tanuló, sem komoly és határozott. Lehet az a baj, hogy nem a férfit látják bennem, csak egy hülye gyereket.

Külsőmön sokat nem tudok változtatni, de a kérdésre továbbra sem találtam meg a választ. Lehet, hogy nem jó csajoknál próbálkozok, vagy eleve nem jó helyen. Lényegében sose fogom megtudni, kinek vagyok az esete, mert ők nem fognak odajönni, én meg nem látom a homlokukra írva. Pedig szerintem sokkal jobban járna a fiatalság, ha befejeznék végre egymás szívatását, és lányok-fiúk egyaránt odamennének egymáshoz, igazi érzelmekkel.


A mai világban sajnos baromira kevés a hosszútávú párkapcsolat: a lányok fiatalon érnek, rengeteg helyen látják és tanulják el a rossz példát (tévé, facebook) és egyre szemtelenebbek, merészebbek is. Imádnak válogatni, és a fiúk pedig úgy alkalmazkodnak a dolgokhoz (mi mást tudnának mint alkalmazkodni?) hogy a r*bancokra mennek vagy nem tudják kezelni a lányok közötti népszerűséget és alkalmatlanok komoly kapcsolatra.


Én megvagyok az én kicsi világomban, és azt hiszem hogy értem a nőket, de ez csak egy csalóka látomás.


23/F

2013. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!