Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez kizáró ok a lányoknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kizáró ok a lányoknál?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,163 cm magas.Kicsit olyan kisfiús vagyok.Meg nem a bunkózós fajta.Inkább az, aki igazi szerelemre vágyik.

Szoval az, hogy nem vagyok testileg annyira férfias, az már kizáró ok?


2013. márc. 17. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
nem.
2013. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyántalán nem kirázó ok, legalábbis nálam nem
2013. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Pont tegnap ismertem meg egy nálam alacsonyabb fiút, és szerintem tök cuki.:DD 161 vagyok.
2013. márc. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LeftBehind ***** válasza:
3. A plüssmaci cuki,de mégse fognak vele szexelni a csajok.
2013. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
egyénfüggő, de semmiképpen nem kizáró ok, sőt :)
2013. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 Dehogynem. If you know what i mean :D
2013. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalam ez kizaro ok. 20 eves vagyok. Minek ferfiasabb egy pasi anal jobb. Ugy tekintek a "cuki" pasikra mintha az ocsem lenne. Nem egy pasit kosaraztam mar ki amiert ilyen kis aranyosak. Nem az onbizalmadat akarom lerombolni. Csak velemenyt kertel es ez az en velemenyem
2013. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!