Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15-17 éves lányoknál kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-17 éves lányoknál kizáró ok, ha túl vékony vagyok?

Figyelt kérdés

180 cenit ~65kiló. Ráadásul ektomorf testalkatom van, ami azt jelenti, hogy hosszú és vékony végtagjaim vannak.

Ismerek olyanokat akik sokkal kevesebbet foglalkoznak a testükkel, mégis jobban néznek ki. Sokkal... Én meg egyszerűen nem jövök be a lányoknak. Nehogy azt higgyétek, hogy van egy csaj aki azt sem tudja, hogy a világon vagyok és titokban tetszik nekem és várom a sültgalambot. Szoktam próbálkozni, egyszerűen nem tetszem nekik.

Szoktam konzultálni spanokkal, hogy szerintük mit rontok el, de azt mondják korrekt amit írok meg mondok nekik.

Öltözködés terén slim fit cuccokat szoktam venni, szóval ilyen szűkített nadrágokat meg pólót, mert hogy is állnának a bő cuccok.


2013. febr. 9. 10:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Mármint nem azt mondom, hogy nem tetszettem még egy lánynak sem, csak azok meg nekem nem voltak az eseteim.
2013. febr. 9. 10:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez magában gond lenne.
2013. febr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor mi lehet a gond?
2013. febr. 9. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Veled más baj lehet mert a lányoknak vagy vékony vagy kigyúrt pasik kellenek egyetlen hátrány ha kövér vagy.
2013. febr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
küldenél képet?:P:)
2013. febr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

190 cm vagyok és 63 kg

Tény, hogy megnehezíti a dolgom, de személyiséggel kompenzálható:D

Inkább örülj, hogy nem vagy alacsony, ronda, kisp*csű vagy bármi, amin itt hisztiznek:DDD

Sokszor és nagyon sokszor kell próbálkozni, és csak találsz olyan lányt, akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak.

17f

2013. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

# 4/6

Tévedsz. Az alacsony-vékony kombótól is undorodnak és rondának tartják őket is.


165cm/53kg

2013. febr. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!