Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már nem tudom mit gondoljak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom mit gondoljak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác aki nagyon tetszik, régebben ugy volt hogy összejöhetünk de jött a nyár. Nemrég(szilveszter) egy buliban annyira lerészegedett hogy szerelmet vallott nekem, aminek nagyon örültem.. de mint kiderült még 4 másik lánynak is szerelmet vallott(mind az exbarátnői).. szóval elszomorodtam. Másnap felkeresett, a suliban, mert ugye egy suliba járunk, mindegy, és megkérdezte hogy emlékszem-e valamire a tegnap estéről mert ő nem, erre azt mondtam hogy nem történt semmi érdekes. Kb. egy héttel később suli után odajött hozzám(nekem 6, neki 4 órája volt, és megvárt:D) és megkérdezte hogy mi a bajom vele, én azt mondtam hogy semmi, és akkor azt mondta hogy ha semmi akkor biztosan elmennék vele moziba vagy valahova. Én igent mondtam, de nem mnetem el. Másnap kérdezte hogy miért nem mentem el, és mondtam hogy szálljon le rólam, ne keressen soha többet. A múlt héten kb 4.-én megint ott állt a suli előtt, de nem engem várt, mindegy én azért odamentem hozzá, és mondtam hogy sajnálom amiért olyan elutasító voltam vele, és megkérdeztem tőlehogy hogyan tehetm jóvá.. Erre ő azt mondta hogy ha elmegyek vele moziba, hát szombaton el is mentünk... Aztán azóta együtt vagyunk, de mindig mikor vagy nála vagy nálam vagyunk le akar feküdni velem.... én mondom h még várni akarok, de lehet h csak azért jött velem össze h lefeküdjön velem, és csak egy trófea legyek a többi között.....

2013. márc. 15. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
ha csak leakar veled feküdni akkor tedd lapátra..és ha nem fogja fel,hogy te nem akarod,akkor nem is szeret igazán!!
2013. márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

hát ha ilyen hamar leakar feküdni veled akkor lehet :/ azt mondják az ember részegen a legőszintébb szóval az is meglehet hogy tényleg szerelmes beléd és annyira kíván hogy már leakar feküdni veled

de azért legyél óvatos

2013. márc. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!