Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon most mit gondoljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zimalion kérdése:

Vajon most mit gondoljak?

Figyelt kérdés

Két napja megismerkedtem egy ránézésre, okos, értelmes és csinos nővel. Írtam neki levelet amire válaszolt és azt mondta érdeklem és szeretne jobban megismerni.

Írtam neki egy levelet, de 24 óra elteltével sem jött tőle válasz. 9 órája írtam egy másodikat, de még arra sem jött semmi. Sajnos nem tudom elolvasta e, vagy mi a fene van. Mindenesetre rossz ez a bizonytalanság.


2013. febr. 11. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

dolga van-volt

most már ne írj többet várj

2013. febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondold azt, hogy válaszában kifejtette, hogy mennyire szeretne veled szexelni. Ezen álmodozva ránts rá és aludj egyet!
2013. febr. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne irkálj neki. Azzal csak elvágod magad. Gondolj erre úgy, mint egy játékra. Kártya vagy táblás, teljesen mind1. Egyszer te jössz, majd egyszer ő. Aki kétszer jön az "csal", és az a másik számára antipátiát kelt. Amúgy is szeretik az emberek megváratni a másikat, pláne ilyen helyzetekben.
2013. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
jahh :) jól mondja az előttem lévő...és ráadásul ha tényleg érdekled akkor vissza fog irni nyugi...
2013. febr. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!