Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mire gondoljak? Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mire gondoljak? Vajon atver megint?

Figyelt kérdés

Baratom irt egy smst h ma nem a megszokott idoben jon msnre mert el kell vinnie bizonyos papirokat a konyvelojukhoz aki egy kb toluk 40kmre levo faluban lakik.

Azt kell tudni h fel eve kulfoldon dolgozom es ra 4 honapra ahogy kijottem megcsalt egy 16 eves lannyal, (allitolag csak csok volt es 3x talalkoztak...a csajjal is beszeltem azota tuti mas nem tortent, es nem is az esete a bartomnak)es allitolag azert tette mert azt mondtam egesz evben kint leszek kulfoldon es neki hianyoztam engemet akart potolni, viszont a sirbol hoztam vissza a kapcsolatunkat es megigertem hazameyek vegleg azota voltam is otthon es mikor visszajottem egybol meg is vettem a jegyet hazara tehatnemsokara vegleg hazamegyek a kapcsolatunkert.

Viszont azota az eset ota nagyon feltekeny vagyok....mert azert a bizalmamat meg nem szerezte vissza es estenket 7-8korul mindig beszelunk msnen, es ma ezt irta amit emlitettem....nos lehet igaz es csak remeket latok.....de vannak furcsa dolgok...a faluban ahol uzletuk van a tesojaval ok a nagymenok, es eloszeretettel latjak oket vedegula falusi kocsmaban...a csaj is akivel megcsalt abban a faluban lakik...gyakran jarnak el oda haverokhoz, es multhetvegen diszkot is csinaltak es a baratom volt a dj....eloszor haragudtam erte de aztan mondom hagy menjen, bzni akarok benne ujra....szep es jo volt egesz ejjel nekem irkalt smst es 2kor mar hagyott is ejjel uzenetet msnen h hazaert...szoval olyan husegesnek tunt es ugy ereztem szeret...de mi van ha ez az egesz csak szinjatek es probalja kihasznalni h meg szabad, amig nem vagyok otthon es nem latom mit csinal.....egyszer tett olyan megjegyzest h az vajon jobb lenne ha azt hazudna megy aludni es akkor megy el diszkoba?-na azota ez megmaradt bennem es mi van ha most is csak atugrott szorakozni es nekem hazudja h ide-meg oda megu intezkedni...mit higyjek?neha msnen is huz egybol aludni..oke nem lehet mindig mirol beszelni, de neha olyan mintha lerazna....felek nem akarok pofara esni....viszont kirandulni keszulunk ha hazaertem, meg olyanokat mond h azt akarja en legyek a felesege...2 eve vagyunk egyutt en 21 o 25 eves.Velemeny?


2009. júl. 15. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
szerintem megcsal, és most tesz egy kitérőt valaki másnál,míg te nem vagy mellette.Az a baj, hogy én is mindig inkább a rosszabbra gondolok, de hidd el jobb félni mint megijjedni,na meg a másik,hogy még mindig jobb hogy így gondolod, és kételkedsz,minthogy naív légy és mindent meg lehessen veled csinálni.Nézz a körmére valahogy.
2009. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De hogy?????Sajnos epp babysittingem van es ki sem mehetek felhivni a mobilomon meg nincs penz szoval csak varok azt mondta 9korul jon....felek hidd el, pedig amikor vele vagyok ugy tud szeretni
2009. júl. 15. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:
fúh hallod nem tudom h birod de sztem beszélj egyik ismerősöddelh figyelje barátodat... vagy ülj le és beszélgessél el vele
2009. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a gáz ebben az egészben, h azért csalt meg mert ahogy írtad pótolni akart téged. Hát nem tudom az én barátom senki nem pótolhatná, jöhetne bárki...Akkor talán "elfogadhatóbb" lett volna a megcsalás, ha be lett volna rúgva mint a dög, és nem volt eszénél. De így...Ez a felfogás pedig, ami neked van most, egy idő múlva ki fog téged készíteni. Oké abban igazad van h 1szer megcsalt, (sőt még találkozgatott is a csajjal),de most ahogy én látom sok mindent megtesz a kapcsolatért, hiszen hazaért írt is rád msnen, smst is írt. Amíg nem kapod rajta még 1 hazugságon, próbálj meg bízni benne, mert ez semmi jóra nem vezet h rosszakra gondolsz. Ez a legjobb amit tehetsz. állj úgy hozzá a dolgokhoz, h ha még1szer rájössz h hazudik , vagy megcsal, akkor nem is hozzád való,nem érdemel meg téged, és nem te rontottad el az egészet, csak a barátod nem tud hűséges maradni. Ez a hozzáállás talán segíthet. üdv
2009. júl. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, ha megrendül a bizalom, akkor az a kapcsolat már soha többé nem lesz olyan mint régen. Valamilyen szinten túl lehet lépni a megcsaláson, de a tüske mindig ott marad benned. Gondolkodj el, hogy bizalom nélkül érdemes e folytatni, mert úgy tűnik mindig ott motoszkál majd benned, hogy vajon átver e ismét.
2009. júl. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minek vagy vele ha ő téged mással is tud pótolni?! 16 éves lánnyal kavart könyörgöm, ennyit ér az a pasi, miért nem keresel olyat akiben talán meg is bízhatsz és nem csal meg?
2009. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy, és ez a srác nem a vőlegényed, sőt, meg is csalt. Inkább azon gondolkodj el, érdemes-e máshoz igazítani az életedet (hiszen miatta költözöl vissza Magyarországra)? Arról nem is beszélve, ha ez a másvalaki történetesen nem is tudja 100%-ig megadni Neked, amire vágysz...Férfi miatt eldobni bármilyen lehetőséget Egyáltalán nem éri meg. Később talán meg fogod bánni. Az idegennyelv-tudásod örökre meg marad, de ez a kapcsolat nem. Persze tudom, a szerelem vak, de te azért próbálj nyitottan, objektíven gondolkozni!
2009. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*megmarad
2009. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz ha egy 16 éves lánnyal csal meg holott ő 25 éves :/ msn meg tök igaz. olyan mintha telefonon beszélnél valakivel . és tényleg igaz meglehet érezni ha valaki leakar rázni. hátnemtudom. :/ ha igazán szeretne téged akkor nemcsinált volna ilyet :/ és ha egyszer megtette akkor többször is megfogja:/ a bizalmat csak egyszer lehet eljátszani sztem ... :/
2009. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!