Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gondolják az idős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják az idős férfiak hogy a fiatal lányoknak tetszenek?

Figyelt kérdés

vonaton a kaller fel akart szedni.

nincs barátom de azt mondtam neki hogy hagyjon,

meg volt győződve róla hogy ha nem lenne én futnék utána ..

meg ilyen mocskos dolgokat mondott, én éreztem magam kellemetlenül.

erre szokták mondani hogy "a vén kecske is megnyalná a sót"?


2012. nov. 17. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem pont azzal vakart le egy 21 éves, hogy neki a 30-as pasik kellenek.... 19/F
2012. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
ha nem kaller lett volna hanem gazdag vállalkozó bácsi...
2012. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jah nem írtam oda ez olyan 70 év körüli volt
2012. nov. 17. 19:47
 4/13 A kérdező kommentje:

nem volt foga, borzasztóan nézett ki

ha pénzes lett volna akkor sem nyúltam volna hozzá..

2012. nov. 17. 19:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Zaklatásért való feljelentésről nem hallottál?:D Én az ilyen köcsög vén rókát simán h beperelném...haljon meg az ilyen
2012. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

The sunset limited szerintem gondolkodj mielőtt beszélsz ;)


Jó elég bunkó szegény bácsika de ezen mit kell így felháborodni? Fogod magad és átülsz máshová.Őt meg hagyd.

2012. nov. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ha átültem volna máshova utánam jön, hát neki kell mászkálnia..így is tele volt a vonat
2012. nov. 17. 19:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg megkellett volna fenyegetni aztán kész.
2012. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam. Mert nem egy ilyennel volt dolgom. Mi is ugyanígy utaztunk, nem volt egymás mellett helyünk, és egy 50es bácsi odament az akkor 27 bnőm tesójához, aki lekoptatta, és odajött hozzám, amikor én 14 éves ha voltam. Az ilyeneket igenis fel kell, majd megtanulják, mert ne h azt hidd hogy megállnak, és megkérdezik vagy-e 18. Gondolom ha lenne lányod, neked se esne jól hogy közterületen, v tömegközlekedésen nappal egy vén róka mondogat neki egyesmást...
2012. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Feljelenti? Minek? Szegény már nyugdíj előtt áll nem kellene elvágni még attól is. Próbált még halála előtt egy jó puncit megszúrni, de nem sikerült. Amúgy hogyan jelentette volna fel, ha nincs tetlegesség és nincs szemtanú, hogy zaklatta? Kiröhögték volna a rendőrségen, pláne ha 70 körül jár a nagypapi.
2012. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!