Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek akkor most mivan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor most mivan?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok ... Van egy fiú aki az osztályba jár és elkezdtem vele ismerkedni... Egyre jobban kezdtünk ott járni h járjunk és már olyanokat írogat h puszi meg h szeretlek meg h amikor beszélünk 200 a pulzusa meg ilyenek... Mindig amikor felléptem facere rámírt és sokáig írogattunk, de egyszer az egyik nap után semmi és tiszta rideg volt hozzám mintha nem lenne semmi és nem is lett volna ... Most akkor mit higgyek?

2012. dec. 17. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatalok vagytok még, a fiúk ebben a korban olyanok, mint a későbbi nők.. Nem lehet tudni hogy mit akarnak. Ők maguk sem tudják.
2012. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor most mégis mit gondoljak ?? Vagy mit tegyek? :O
2012. dec. 17. 22:22
 3/5 taylortimothymatthew ***** válasza:
Annyira aranyosak ezek a fiatalkori szerelmesek, hogy jajjj...
2012. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, vagy mondd el neki hogy szereted.
2012. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
belegondolt és mégsem vagy annyira nagy szám neki
2012. dec. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!