Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy újra járjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy újra járjon velem egy fiú?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik.De őneki tetszik egy másik lány.Jártam már vele 2 napot de szakitott.Most újra azzal a lánnyal beszél aki tetszik neki.hogy hóditsam meg?
2008. jún. 9. 20:43
 1/8 anonim válasza:
Nem nehéz;-) főzz neki valamit:-)
2008. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
próbálj kedveskedni vele!és ha nem közeledik utánna se nem tetszessz neki
2008. jún. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Öltözz valami szexi ruhába, jó idő van a miniszoknyához, az tetszik a pasiknak :D szóval próbálj jobb lenni mint az a másik lány, meg persze legyen jó dumád amivel leveszed a lábáról.
2008. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyél vele figyelmes!Ne félj tőle!Próbálj vele beszélni!
2008. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
beszélj vele.menny oda és kérdezdmeg hogy van vagy ilyesmi
2008. jún. 10. 14:20
 6/8 A kérdező kommentje:
bocs nem ide akartam.és még mit csináljak?
2008. jún. 10. 14:21
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem mindig az vallik be ha lemondok rola.. idaig aki akit elveszitettem *vagy meg sem kaptam csak tetszett) ha nagyon akartam h foglalkozzon velem sosem jott ossze, de mikor vegleg lemondtam rola es mar nem erdekelt, vagy mas erdekelt ako mindig o kezdett erdeklodni irantam.. akkor meg még meggondolhattam magam ;)

esetleg probald feltekennye tenni

2010. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja es viselkedj termeszetesen (!!!) ez nagyon fontos
2010. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!