Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk "elvárjátok" a lánytól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk "elvárjátok" a lánytól, hogy csók után járjon veletek?

Figyelt kérdés

Nem bulizós ismerkedés :)

Ugye egy csók vonzalmat takar, de mivan, ha a lány nem akarja folytatni később? Persze jöhet a kérdés, hogy akkor miért megy bele... Kívánja. :)


2011. márc. 2. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan mitha megeszem a csokit, mert kivánom aztán kihányom
2011. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:)

Jó, akkor úgy kérdezem, hogy nálatok mekkora jelentősége van egy csóknak? Mennyire veszitek komolyan?

2011. márc. 2. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
nálam jelentősége van, és ne azért csókolgasson mert kívánja. Akkor csókolja meg azt, aki szintén azért akarna csókolózni, mert kívánja. Én igen, "elvárnám", hogy járjon velem, vagy előtte mondja meg hogy mit akar és ne kavarjon összevissza :)
2011. márc. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Látod én is ezen vagyok kiakadva csak pont fordítva..olyan jó lenne néha minden kötöttség nélkül és persze mindenfajta következmény és felelősségvállalás nélkül smárolni lányokkal. Tapasztalataim szerint pont a lányok kezdik utána erőltetni ezt a kapcsolat dolgot.

És NEM! ne jöjjünk a prostikkal meg ilyenek..hanem rendes lányokról beszélek, hogy azoknak kellene ilyen felfogásúnak lenni..hogy csók meg flört, esetleg több de utána ne kelljen már járni könyörgöm.

2011. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én csak olyankor csókoltam, amikor szerelmes voltam, vagy azt hittem, az vagyok.

Egy fiú/lány akkor csókol, ha úgy érzi megérett rá a helyzet, lehet, hogy csalódik benne, vagy kiábrándul és ezért nem folytatja tovább. Mindenkivel megeshet. Velem is volt már ilyen, bár nem a csók miatt szoktam szétmenni lányokkal, mindig más volt a probléma.

2011. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném megcsókolni a srácot, de a járásban még nem vagyok biztos. Ezért kérdezem.
2011. márc. 2. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem feltétele, én ha megcsókolok egy lányt mert kívánom, (pl az első randin) egyáltalán nem várom el sem tőle sem magamtól h akkor most járjunk is. Annak szépen ki kell alakulnia, ha pedig azt érzem h egyelőre jobb függetlenül, megmondom neki őszintén, h én még nem akarok kapcsolatot, de ha van kedve attól függetlenül találkozhatunk:) Sokszor az a "probléma", hamar megtörténik a csók amitől amolyan kényszer érzés tör a "párokra", ők most akkor járnak. és megilyednek az egésztől.(hiszen általában hamarabb történik jóval a csók, mint hogy igazán megismernék egymást.) Ilyenkor születnek azok a kérdések, "akkor most hogy viselkedjek vele?"stb...
2011. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!