Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veletek is így volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is így volt?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akibe fülig bele voltam esve elég sok ideig, de összejött egy másik lánnyal, így eléggé összetörtem. De már így majdnem egy év távlatában nyugodtan merem mondani,hogy már nem érdekel, teljesen hidegen hagy. Viszont azóta el sem tudom képzelni,hogy bárkibe is újra szerelmes legyek. Veletek is így volt?:)
2011. okt. 26. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, ezen azt hiszem mindenki átesik legalább egyszer.

De elmúlik az érzés és amint jön valaki, aki fellobbantja az érzéseid.... Csak mosolyogsz a mostani kijelentéseden. :)

2011. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Télen randiztam egy lánnyal. Minden jó alakult, de aztán mégse.

Legalább egy hétig nem kerestem mást. :-)

Most viszont már nagyon örülök, hogy nem vele jöttem össze.

2011. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!