Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérjem meg a láyt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a láyt hogy járjon velem?

Figyelt kérdés

Aszt hiszem hogy nincs mit hozzáfűznöm xD


Idézet xD:Szép dolog a szerelem mi,kisapám. By:Alekosz


2011. jan. 18. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
"Légyszi, járj velem!"
2011. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Izgató hatással vagy a bioritmusomra :D
2011. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. A lányt nem kell megkérni. Ez nem kölcsönkérés, vagy birtoklás. Megkérdezni kell! f
2011. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

Vigyázz a láyokkal. Egy ősi népcsoportból fejlődtek ki, majd az évek során kicsit tisztultak, majd mutálódtak a fajtabeliekkel és így átváltoztak állatokká. Szerintem inkább félni kéne, mintsem megkérni, hogy járjon veled.


Viccet félretéve megkérdezed tőle egyenes és rizsamentes szöveggel : Szeretnék veled járni, te benne lennél?


Ennyi az egész, na sok sikert és vigyázz a láyokkal.

2011. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát egy este hazakiséred és mondod hogy "Figyelj szeretnék kérdezni valamit,nem járnál veelm?" vagy hasonló ha a szöveggelvan baj segithetek akár skypon vagy msn-en :)Jah és én is birom a Való világot:)

14/L

2011. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha elém bármelyik pasim így állt volna elém, hogy "akarsz-e velem járni", akkor dobtam volna azonnal!


Ha tetszettem nekik udvaroltak (eleinte rengeteg dumcsi, majd mentünk programokra) és összemelegedtünk:) Kézfogás, csók stb. Nem kérdezte egyik sem, a helyzet hozta magával.

2011. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
általába én elöször szoktam üdvarolni és ako igy továb xD
2011. jan. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne rögtön kérd meg, a helyzet adja magát!!! Ne támadd le rögtön, mert lehet, hogy csak barátként kezel téged, és nem érez semmi többet irántad! Először bókolj neki, aztán, majd jön minden magától!!! Higgy nekem, ne siess el semmit!! Légy türelmes, ez nagyon fontos!!! Ügyes légy!! :D 14/L
2011. jan. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2011. jan. 19. 14:03
 10/10 anonim ***** válasza:
sztem így: nem leszel a csajom mindííg mindeen körülméynek között?
2011. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!