Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólíthatnám meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólíthatnám meg?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete láttam meg egy fiút a suliban az iskolaorvoshoz vártunk mindketten.Rá-rá néztem mert nem akartam túl feltűnő lenni,aztán mikor jött ki az ajtón egy pillanatra rám nézett de szaladt is órára.

Eddig még nem láttam a suliban ezt a srácot,de aznap négyszer is elmentünk egymás mellett.

Megszólítani sajnos nem mertem,mert kiderült egy lány osztálytársamat ismeri aki csak party arcokkal lóg,én meg egy átlagos lány vagyok,nem tartozom a menő csajok közé.

Barátnőm azt mondja próbáljam megszólítani szerintetek mit tegyek?


2009. szept. 14. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyenlöre csak várj a visszajelzésekre... ha találkoztok feltünöen nézd, és ha kölcsönös a dolog, csak akkor szolitsd le (ha mindenképp leakarod, mert szerinem ha ő is nagyon néz, akkor tetszel neki és mivel konzervativ vagyok ugy gondolom a kezdeményezés még mindig a ffi dolga)

20

2009. szept. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget :)

Aki tudd még segíteni annak a válaszát megköszönném :)

2009. szept. 15. 00:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Partyarcok... :) régebben énis ilyen körökben mozogtam. De mégis inkább a visszahúzódóbb lányok jöttek be. Mostani párom is az, és egyáltalán nem igényeljük a gyakori bulizást. Várj egy pciit vele, ha szembejön veled, légy nőies, nézz a szemébe, pici mosoly, stb! :) aztán meg húzd be az orvosi szobába, egy kis anatómiára! :)

Kitartás, és sok sikert! :)

2009. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
70%

Hogyan szólíthatnám meg?

:) szia

ez célra vezető:)

ha érdekled akkor úgy is feldob valami témát:)

szurkolok ..

2009. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ne te szólítsd meg, ha tetszel neki előbb-utóbb ő megfog szólítani. Te inkább szemezzél vele, mosolyogj rá.

Egyébként nem kell feltétlenül "nagymenőnek" lenni.

(Legalábbis nekem az olyanok nem jönnének be.)

Hajrá sok sikert! :-) :-) :-)

(F)

2009. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

Helószia! (felvont szemöldök)

Beleteszek egy francia drazsét a köldöködbe baby,és onnanst kinyallintom, erotikus módon!


Vagy megpofoz,vagy máris levetted a lábáról XD

F/17 (azért nincs harag)

2009. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!