Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igaz, hogy a lányok rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a lányok rá szoktak mosolyogni a nekik tetsző fiúra, én velem miért csak szemeznek mostanság csak vagy piszkálják a hajukat, ha nem mosolyognak rám, akkor nem is tetszem a lányoknak?

Figyelt kérdés
Egyetlen egyszer mosolygott rám lány, még jó régen, utcán hátrafordult rám nézett és mosolygott. Ennyi, azóta senki sem mosolyog rám, csak szemezni szoktak időnként lányok meg simítani a hajukat, ha mondjuk épp egymás mellett megyünk el szemben a járdán, esetleg buszon szokott egy-kettő nézni, de már ez is ritka. A legtöbb lány észre sem vesz. Van, havi 4-5 lány, aki furán viselkedik, ha meglát, de mosolyogni egy sem szokott.
2013. márc. 11. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

most komolyan naplót vezetsz, hogy ki néz rád és hányszor és hol?

Ezért nincs barátnőd és még egy jó ideig nem is lesz...

2013. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amennyiben egy lány a hajával szórakozik miközben pl beszélgetsz vele:ezzel jelzi h zöld utat ad neked :D
2013. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:50

Ez nagy tévedés, hogy ez mindig zöld utat jelent!

én egy partin leüntöttem pezsgővel egy lányt, és ő is a haját igazgatta, miközben nyomdafestéket nem türő szavakkal dicsérte a mozdulatomat :)

2013. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Örülj neki, nálam fintorogni szoktak :(
2013. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
#4 az életem története :(
2013. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lúzereeeeeek!


A mosolygós lányok meg mindenkire mosolyognak. Ha tetszik nekik valaki ha nem. Az csak úgy jön belőlük, mint másokból a szorongás!

2013. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha mondjuk odamenne hozzád így: Szia, nagyon tetszel nekem, elmegyünk valahova? - akkor is elküldöd mert nem mosolygott? :D
2013. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attól,hogy nem mosolyognak rád még nem azt jelenti,hogy nem tetszel neki/k.Mindenki máshogy fejezi ki az érzelmeit.:-)
2013. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!