Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lett joga a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett joga a lányoknak lerondázni a nekik nem tetsző fiúkat, mi történik a mai társadalomban, amiért így elszállt a ló a mai lányokkal? Csak szerintem nincs rendjén ez így?

Figyelt kérdés
Én úgy örülök, ha nagy ritkán sikerül olyan szép lányt találnom, akit még nem fertőzött meg ez az utálatos viselkedés és a média általi szenny, de az ilyen lányk tapsaztalataim szerint már foglaltak, nem egy lány már több éves kapcsolatban van vagy el lett jegyezve. Arra gondolok, hogy családot ezekkel a mai romlott lányokkal én nem vállalnék be, még anyjukként sem tudnám elképzelni a mai csajokat, csak a rossz példát mutatnák a gyerekeiknek, főleg ha lányok lennének. Meg az, hogy ő rondának tart egy fiút, attól még másnak meg lehet, hogy tetszik az a fiú. Eléggé kiábrándító és már kezdem érteni miért jár olyan sok fiú, férfi inkább prostikhoz.
2013. febr. 17. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
blaaaaaaa blaaaaaaaa blaaaaaaaa
2013. febr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pretty Ballerina ***** válasza:
Itt a mai "ronda" kérdés.
2013. febr. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek joga van véleményt nyilvánítani.
2013. febr. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Nagyon szimpatikus vagy"


Ezt egy "mai romlott lány" mondta nekem pont ma. És igen nekem is nagyon tetszik és párkapcsolat lesz belőle jó nagy eséllyel. Miről beszélsz kedves kérdező? Én is, ő is átlagosak vagyunk másoknak, de egymásnak jóval átlag felettiek.

2013. febr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Miért lett joga a lányoknak lerondázni a nekik nem tetsző fiúkat"

"Én úgy örülök (...) szép lányt találnom"

Nem érzed az öniróniát?

Neked mi jogod van ennyi erővel szépnek ítélni egy lányt, vagy sem? Több kategória van a küllem megnevezésére, a legegyszerűbb a szép-átlagos-ronda. De ha nem tetszik a lánynak a fiú, azt mondja rá hogy helyes, és mégsem jön össze vele, akkor egy ribanc, egy hülye, miért nem képes megmondani, hogy nem jön be neki a srác, minek hülyíti.

Nem jobb, ha őszinte? Abból nincs félreértés.


Abszurd, hogy a végén a prostikat hozod fel. Az egy hivatás, a kielégítetlen férfiak számára. Azért azt ne mond nekem, hogy egy prosti jobb egy olyan lánynál, aki Isten bocsá' ki meri mondani, hogy szerinte egyik vagy másik fiú igazán előnytelen külsejű... magyarul ronda.

2013. febr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ti fiuk-ferfiak is kepesek vagytok lerondazni/csunyazni egy csajt,akkor megis mit varsz...

En velemenyem megszoktam tartani=soha se mondtam senkinek se,hogy ronda.

2013. febr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez van. Engem eddig még (szinte) mindenki lerondázott. Ez van, valóban tényleg rettentően ronda vagyok.
2013. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
már nem is azért, de ti férfiak PONTOSAN ugyanezt csináljátok. nálatok is vannak kivételek, nálunk is...ennyi. keress magadnak "ronda" lány és probléma megoldva, és mivel azt mondtad nincs ronda lány, tehát szép lés kedves lányt találsz magadnak. vége.
2013. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért szállt el a ló , mert a hozzád hasonlók adják nekik alá. Nem figyelted meg mondjuk FB-n? Minnél jobban dícséred nyalsz neki kommentekben pl. és ezt minnél többen teszik annál nagyobb egójuk lesz.Tisztelet a kivételnek persze.


Az ilyen nyúlbélák miatt tartunk ott ahol , mert kb bekönyörgik magukat a nő pinájába ahelyett , hogy mondjuk férfiként( mondom én ezt 17 évesen) viselkednének és normálisan bánnának velük.


Ja és igen: Ki vagy te , hogy csak úgy véleményt formálj másokról? Romlott lányok , szép lányok. Magyarul aki szóbaáll veled az szép , aki meg elutasít az meg romlott.

Ez amolyan savanyú a szőlő kategória.

Szeretnél te azokkal a romlott lányokkal jó sok időt tölteni szerintem.


Persze én is agyrémet kapok az ilyen mai p*csáktól , mert nagyobb csöcsei vannak mint esze és adja a nagy flegmát.De nem foglalkozom velük. Én azoknak szoktam esélyt adni , akik megérdemlik. Legyen az átlagos vagy mindegy csak tetszen nekem külsőre-belsőre.


Attól mert valaki bombázó meg ilyen fullos csaj attól még nem akarok vele járni , ha belül töküres. Ezt neked is fel kéne fogni.

17/f

2013. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!