Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen szívtelenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szívtelenek a tini lányok, miért jó az nekik, ha belegázolnak egy nekik nem tetsző fiú lelkébe?

Figyelt kérdés
Csak a mai nap sorozatban kaptam a bántalmazásokat több lánytól is és már totál sírhatnékom van annyira fáj, hogy így bánnak velem a lányok. Máskor meg helyesnek tart egy kevés lány és jó kedvem van, de most csak sírhatnékom, ha belegondolok, hogy milyen csúnyán megaláztak a lányok és az egyikőjük nyílvánosan ráadásul a facebookon. Ilyenkor gyűlölni kezdem a lányokat és már tényleg nem is hiszem, hogy van olyan lány, akinek a külsőm ellennére lenne esélyem, hiába tudom, hogy egy kevés lánynak bejöttem külsőre, ez ilyenkor semmisség válik és csak azt látom, hogy ronda vagyok és kész, nincs kiút, reménytelen az életem. Nem is tudom minek élek, ha úgyi csak a külsőm miatt nem kellek egy lánynak sem. :'(

2013. jan. 10. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Töröld magad Facebookról, menj sportolni, tanulj sokat és 10 év múlva vágd a képükbe, hogy no tessék :) Tök vicces volt, mikor elmentem az általános iskolás osztálytalálkozómra, kvázi én voltam a legjobb pasi ott, miközben az általánosban én voltam az osztály rondája akit mindenki megvetett :)
2013. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy egyszerűbb megoldás :)

ne akarjatok folyton tinir***ancokkal összejönni, csak akkor ha van kocsid, meg pénzed, különben semmi esélyetek...

meg kell látni a kedves aranyos szürkeegér lányokat is... én így dugtam végig a középsulit... (és én sem vagyok jó pasi)

2013. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyújtsuk fel őket! Tényleg nagyon szánalmasak az ilyen lányok, még jó, hogy én nem azok közé tartozom, akik ezt tűrik(: Én a helyedbe kiosztanék pár pofont nekik és még a lelkükbe is taposnák. Hát nehogy már tegyék magukat a nulla kis eszükkel.
2013. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan dolog,hogy aki nem szolgálja a nő érdekeit, azt levegőnek nézik, leszarják, semmi nullába tartják. AKit meg nullába se néznek, annak szerinted ki a szart érdekel az önérzete? Kutyát sem. Jót röhögnek rajtad és kész. Holnap már azt se fogják tudni,hogya világon vagy-e.

Mindenki, aki nem elégíti ki az igényszintjüket, annak ez a sorsa. A világ így működik. Csak még nem láttad át. Ne ess seggre annyira a nőktől, mert csak egy lelki roncsot kreálnak belőled. Vigyázz velük, mert hazugság ,hogy nem harapnak. /csakm áshogy harapnak/ Pszichésen tesznek tönkre. Az meg lehet ,hogy szarabb, mintha a fél karodat rágnák le.

2013. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!