Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan igazságtalan az élet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan igazságtalan az élet, sehol egy nekem tetsző lány, aki jelezné, hogy kellek neki, most már tényleg olyannal kell összjönnöm, akihez nem tudok vonzódni testileg? Lják?

Figyelt kérdés
Például képeimat is 99%-an olyan lányok lájkolják, akikhez nem tudok vonzódni, egyszerűen nem izgatnak fel, pedig nincs is nagy igényem szerintem, főleg haveromékhez képest. Elég, ha cuki, aranyos, pici a lány, bájos a pofija és nincs igénytelenül elhízva. A maradék lány, aki bejön nekem külsőre, ő meg messze él tőlem vagy már foglalt.
2013. febr. 26. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Örülj neki, téged legalább észrevesznek! Nyivákoló f*sz.
2013. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha többet akarsz elérni, többé kell válnod.
2013. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Szép (sőt, átlagos) lányra csak a jóképű srácoknak van esélyük. Ha átlagosan nézel ki, be kell érned a csúnya lányokkal. Én még így is irigyellek, én csúnya srácként a csúnya lányoknak se kellek.
2013. febr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsó sajnallak
2013. febr. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!