Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti nem féltetek attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltetek attól, hogy egy lány nemet mond? :O

Figyelt kérdés

Én nagyon félek attól és ezért is nem merek nagyon odamenni a lányokhoz és elhívni valahova... Félek hogy kiröhögnek, esetleg ha máskor találkoznék vele akkor oltogatnának. Nem vagyok az a nagyon nagyon jóképű pasi de azért nem is az a rondaság... Mostanába eléggé elkezdett az alakom alakúlni (izmosodni) mert konditerembe járok. Ha tudnak akkor csajok írjanak már de mindenki írhat! :) Értelmes válaszokat írjatok már! Köszönöm a választ!


15/F



2013. márc. 10. 12:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ne aggódj, lesz ennél rosszabb dolog is az életedben.

Megmondod neki, hogy bocsi a zavarásért, szia.

2013. márc. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem aggódok mert már volt/van rosszabb is az életben nekem... :/ Köszi a választ! :D
2013. márc. 10. 13:42
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Rossz, ha a régen kiszemelt lány nemet mondd, de nagyon sok van még. Nem érdemes leragadni egynél.
2013. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Rendben.:D
2013. márc. 10. 15:01
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha nem-et mond, mosolyogj, rántsd meg a vállad és mond, hogy hát jó :) a te bajod. ennyi ;)
2013. márc. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Jóó :D :))
2013. márc. 10. 15:14
 17/18 Emberek ***** válasza:

hogy őszinte legyek kicsit én is félek, de ha pl.: csak utcán találkoztam vele, akkor nem zavarna annyira, mintha minden nap látnám.

szerintem mindenkiben van egy egészséges félelem attól, hogy visszautasítja valaki. de ezt is meg kell élni, akkor tanulod meg kezelni ezt a szituációt

2013. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :D
2013. márc. 10. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!