Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héten szültetek? Fiú...

Hanyadik héten szültetek? Fiú vagy lány lett? Féltetek a szüléstől?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 01:39
 1/10 anonim ***** válasza:
42.héten (úgy indították), kisfiú 4320g 54cm. Igen, féltem. Én még közben is furcsán éreztem magam. De mostmár minden rendben. :) Tényleg igaz amit minden anya hangoztat, hogy mindent megér az a pillanat amikor már ott van melletted! :) Minden rendben lesz, sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek! :)
2012. szept. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
38.hét,kislány.Nem féltem tőle,kicsit izgultam ugyan,de bíztam az orvosokban és a szerencsémben.Minden rendben is ment:)
2012. szept. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. 39.hét lány

2. 41.hét lány

Féltem hát :)

2012. szept. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt 37 hetesen. A doki azt mondta én erre vagyok kalibrálva. Most 35. hetes vagyok. Kíváncsi leszek. És igen izgultam, és féltem a lehetséges komplikációktol. Most is félek.
2012. szept. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
37. hét, kislány, rettegtem a szüléstől, de mire oda került a sor hihetetlen, de belenyugodtam és úgy voltam vele, hogy jöjjön, aminek jönnie kell.
2012. szept. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

41. héten szültem, 5 nap után már befektettek a kórházba és a 10. napra indították meg. Kisfiú, 3680 gr és 57 cm. Tegnap volt két hetes. :)


Borzasztóan féltem a szüléstől, főleg amikor szerda délután közölték hogy akkor péntek reggel szépen fáradjak be a szülőszobára és indítják. Hát az a két nap maga volt a pokol. És amikor eljött a péntek reggel és a férjemmel végig sétáltunk a hosszú folyóson... legszívesebben bőgtem volna. Mintha a saját mészárlásomra sétáltam volna. A félelmeim ellenére én lepődtem meg a legjobban amikor 11:26kor megszületett a kisfiam. :) 4 óra alatt.

2012. szept. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 38+4-re született. A 7. hónap vége felé elkezdtem félni a szüléstől, az ismeretlentől. Aztán letöltöttük netről a Felicitas sorozat Szülés DVD-jét és párommal együtt végignéztük. Onnantól kezdve nem féltem, csak egy kis egészséges izgalom volt benn. De a nagy napon már vigyorogva siettünk a klinikára és azt kell mondjam, tényleg kár lett volna jobban félni. Kívánni sem tudnék magamnak szebb/jobb szülést
2012. szept. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elnézést, telóról írtam, azért a bénázás.. Szóval most várom a 2. babánkat és csak remélni tudom, hogy hasonlóan szép emlék lesz a 2. szülésem, mint az első. Hiszek benne, hogy sokat szàmított a lelki felkészültség és a pozitív hozzáállás. A rémtörténeteket tudatosan meg sem hallgattam. Sok szerencsét kívánok és bízz magadban és a kisbabádban! Együtt nagyon jó kis csapat lesztek! ;-)
2012. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Én kiváncsian várom mikor akar kijönni a babánk. Minden második héten dicsér a doki a 30 héttől,hogy milyen jól kihordom. Méhszájműtét,állandó keményedés és enyhe görcsök miatt 20 hetes koromtól emelte a magnézium adagom, de olyan mintha arra számítana,hogy előbb fog kijönni. A szüléstől meg most kezdtem el félni. Volt már egy vetélésem, ami iszonyatosan rossz volt ,gondolom ehhez képest a szülés még rosszabb lehet. Elég ha csak azt veszem alapul,hogy mennyire fáj,mikor a doki nézi a méhszájamat. És ott egy gyerek fog kijönni.... hihetetlen és félelmetes. Remélem ha oda kerül a sor akkor nem fogok ennyire félni és simán fog menni minden.
2012. szept. 8. 21:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Elso fiamat: 41+4 hetesen

Masodik fiammal most vagyok 37+4 hetes.Szerintem Ot is tul hordom, tegnap meg teljesen zart volt a mehszajam.

Feltem az elsonel de annyira nem. Inkabb csak azon izgultam,hogy egezseges legyen a baba es minden rendbe menjen a szules alatt. Most is ezert izgulok.

2012. szept. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!