Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma délelőtt megyünk a 20...

Ma délelőtt megyünk a 20 hetes ultrahangra. Mit tegyek, hogy a babócám mucorogjon, mutassa meg fiú-e vagy lány? Tippek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsi koffein. :)
2012. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kávé,coca cola,szőlőcukor,csoki..Ezek közül valamelyiket egyél vagy igyál...Ezek általában felpörgetik a babákat!Kb 1 órával indulás elött.Nekem bejött!
2012. szept. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szőlőcukor vált be fixen (nst-k előtt).
2012. szept. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs rá garancia.

Én a babamozi elött ittam cólát, ettem csokit , de a kisfiam úgy aludt h csak na. Aztán kiküldtek sétálni meg lépcsőzni hátha megfordul és láthatjuk az arcát.... persze, hanyatt vágta magát :D

1 hét múlva újra vissza kellett mennünk, na akkor már láttuk- és akkor semmit nem ettem elötte!!!!



35hkm

2012. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy jártam, mint a 4-es. Ittam kávét, ettem étcsokit, aludt.

A következőnél ittam forró csokit, akkor keze-lába beindult, de a fejét a méhlepénybe fúrta, azt, hogy a lába között mi van, szoros lábtartásban titkolta.

Szégyenlős volta a drága.

Mostanra már tudjuk, hogy kislány :)


Szóval biztosan bevált tipp az nincs... ha aludni akar, aludni fog. :)

2012. szept. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt tanacsoltak a 4d elott, hogy 2 oraval az ultrahang elott mar ne egyek, mert akkor aludni fog a baba. Masfel oraval elotte igyak meg egy nestea teat. Es 1 oraval elotte egy kavet, 15-20 perccel elotte pedig egy csokit:) a felszivodasi idejuk miatt. Nalam bejott:))

Probald ki!:)

25 hetes kismami

2012. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!