Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti nem féltetek attól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltetek attól, hogy egy lány nemet mond? :O

Figyelt kérdés

Én nagyon félek attól és ezért is nem merek nagyon odamenni a lányokhoz és elhívni valahova... Félek hogy kiröhögnek, esetleg ha máskor találkoznék vele akkor oltogatnának. Nem vagyok az a nagyon nagyon jóképű pasi de azért nem is az a rondaság... Mostanába eléggé elkezdett az alakom alakúlni (izmosodni) mert konditerembe járok. Ha tudnak akkor csajok írjanak már de mindenki írhat! :) Értelmes válaszokat írjatok már! Köszönöm a választ!


15/F



2013. márc. 10. 12:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
De, egy kicsit még félek tőle, pedig voltam már ilyen helyzetben és tudtam kezelni, egyáltalán nem érintett meg a "nem". Viszont sokkal szarabb, amikor másnap arra gondolsz, hogy "mi lett, volna, ha...", esetleg még hónapokkal később is bánt egy kihagyott lehetőség. A visszautasításokra alig emlékszem már, a kihagyott lehetőségek meg sokszor évek múltán is eszembe jutnak...
2013. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
én is így vagyok. de figyelj egy próbát megér , ha el utasít akkor lesz más, szóval csak menny oda és nyugodtan hívd el. :) 16F
2013. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni tőle,nem öl meg...
2013. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen ugyan így voltam vele mint te..

Hogy a toszba ne félnék,mai napig félek,és fogok is..

DE ez attól is függ mennyire értelmes a csaj,volt akinek elmondtam,mondta hogy örül neki,de ő nem akarja elrontani a barátságot,mai napig ha látjuk egymást az utcán jól eldumázunk..


Másik:az a tipikus nagymenő csaj,elmondtam neki,utána én voltam a rossz,és azóta sem beszélünk..


DE ha azt nézem, kaptam 50 vissza utasítást.. abból a nagy részével megmaradt a normális viszony,mert gyerekek voltunk alapon..


ééés attól félek hamarosan kapni fogok még egy visszautasítást..de meg kell próbálnom mert szerelmes vagyok,asszem:D


Na remélem valami hasznossal tudtam szolgálni..:)

F.

2013. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha rendes és normális lánynál próbálkozol akkor az esély mindig meg van, hogy nemet fog mondani, de attól ne félj, hogy "oltogatni fog". Ha oltogatni fog, akkor az őt minősíti... :)


Én nem vagyok csaj, de mondtak már nemet párszor. :)


Dícséretes, hogy a testedre figyelsz, de ne első sorban a lányok miatt, hanem magad miatt csináld amit csinálsz!


A fentebb írtakat ne vedd szentírásnak és csak egy szubjektív vélemény/tapasztalat.

2013. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Már kezd elegem lenni ebből a hozzáállásból. Normális lányoknál kell kezdeményezni, akkor ha vissza utasítanak is, normális hangnemben fogják tenni.

Egyébként azt veszem észre hogy manapság, lassan a lányoknak kell a fiúknak udvarolni, nem pedig fordítva. (Vagy lehet hogy csak az én utamba sodródtak ilyenek)

Úgyhogy hajrá, legyél férfi, és ne hagyd magad :))


15/L

2013. márc. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha nemet mondanak akkor se dől össze a világ. Megpróbáltad, és szerintem ez eleve büszkeségre adhat okot, a kimeneteltől függetlenül. Ráadásul minden elutasításból tanulhatsz is egy keveset.

Ha normálisan csinálod akkor 10ből 3-4 lány biztos hogy megad valami elérhetőséget, és abból 1-2 el is megy szerintem randizni. Minél magabiztosabb, és határozottabb vagy, ez a szám annál több lesz. A lényeg ha meglátsz egy csinos lányt, ne habozz! ne kezdj el gondolkodni! egy percet se, mert ha elkezdesz filózni, hogy húú most mit kéne mondani, ááá biztos nem is tetszem neki, és paff már el is úszott a lehetőség.

2013. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"Ti nem féltetek attól, hogy egy lány nemet mond?"

"Ha tudnak akkor csajok írjanak már de mindenki írhat!"


Szerintem a csajok annyira nem félnek, ha egy másik elutasítja őket. :DD Egyébként de, sokakban benne van a félelem, köztük bennem is.

2013. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Már megszoktam.

Amúgy én is félek ettől.

2013. márc. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a gyors és normális válaszokat! :D És ha pl. nemet mond akkor utána mit csináljak? Mit mondjak neki? Köszönjek el és mennyek el vagy mit??? :)
2013. márc. 10. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!